Esi vesels! Seko mums:

Medicīnas māsu un funkcionālo speciālistu mājas vizītes Rīgā

Mūsdienu straujajā pasaulē, kur laiks ir vērtīga vienība, aprūpes mājās medicīnas nozares speciālisti piedāvā ērtu un personalizētu veidu pacientiem augstas klases pakalpojuma saņemšanai mājas apstākļos.Ir vairāki scenāriji, kuros aprūpes mājas vizītes medicīnas speciālists varētu būt ideāls risinājums:

  • Personām ar ierobežotām pārvietošanās spējām: vecuma, slimības vai traumas dēļ nokļūšana stacionārā var būt nopietns izaicinājums. Šādos gadījumos aprūpes mājas vizītes medicīnas speciālists var novērst nepieciešamību pēc hospitalizācijas, ļaujot saņemt medicīnisko palīdzību un aprūpi pazīstamā un ērtā vidē - mājās.

  • Pēc operācijas aprūpei: pēc operācijas, īpaši, ja tās ir plašas vai ambulatoras, bieži vien priekšroka tiek dota atveseļošanai mājās. Mājas vizītes medicīnas speciālists var nodrošināt būtisku, pēc operācijas aprūpi, tostarp uzraudzīt dzīvībai svarīgos rādītājus, mainīt pārsējus un novērst jebkādas problēmas.


Papildus ērtai medicīniskās aprūpes saņemšanai aprūpē mājās ir jāņem vērā vairākas citas priekšrocības:

  • Samazināts stress un trauksme - tiem pacientiem, kuri izjūt trauksmi nepazīstamā medicīniskā vidē, kā piemēram, stacionārā, aprūpes mājas medicīnas speciālistu vizīte var nodrošināt nomierinošāku un ērtāku vidi, lai risinātu savas veselības problēmas.

  • Personalizēta uzmanība - aprūpes mājas vizītes, nodrošina mērķtiecīgāku un personalizētāku mijiedarbību ar medicīnas speciālistu. Pacientu iespēja detalizēti apspriest savu veselības stāvokli bez pārtraukumiem vai laika ierobežojumiem, kas bieži sastopami noslogotās klīnikas apstākļos.

  • Uzlabota komunikācija – pacientu mājas pazīstamā apkārtne var veicināt atklātāku un mierīgāku saziņu ar medicīnas speciālistu, tādējādi nodrošinot precīzāku diagnozi un ārstēšanas plānu.

  • Samazināts iedarbības risks - smagas slimības laikā, piemēram, gripas sezonā, medicīnas speciālista aprūpes mājas vizīte var samazināt saskarsmi ar citiem slimiem pacientiem uzgaidāmajā telpā ambulatorā iestādē vai stacionārā.

 

 

Aprūpes mājas vizītes medicīnas speciālisti piedāvā ērtu un katram pacientam individuālu veidu, kā saņemt medicīnisko aprūpi. Neatkarīgi no tā, vai jūsu tuvinieks saskāries ar vieglu slimību, nepieciešama pēc operācijas aprūpe vai uzlabot/atvieglot veselības stāvokli, aprūpes mājās medicīnas speciālisti būs vērtīgs un drošs resurss.

Izprotot priekšrocības un rūpīgi izvēloties attiecīgu medicīnas speciālistu pakalpojumu MFD Veselības grupā, jūs varat saņemt individuālu, ērtu un drošu medicīnisko palīdzību mājas apstākļos.

 

723_724_727Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.