MFD Veselības centrs "Pārdaugava"
Esi vesels! Seko mums:

MFD Veselības centrs "Pārdaugava"

 

 

Rīga, Vienības gatve 109, LV-1058, Latvija
 67131316
 
pardaugava AT mfd DOT lv 


MFD Veselības centrs «Pārdaugava» sniedz ambulatoros veselības pakalpojumus, īpašu uzmanību veltot saslimšanu profilaksei un to agrīnai diagnostikai. Veselības centrs izveidots modernā, jaunā ēkā 1000 m2 platībā ar ērtu piebraukšanu.

Veselības centra ārsti ir pieredzējuši augsta līmeņa profesionāļi, kuri rūpējas par pacientu un viņu ģimenes locekļu veselību.

MFD Veselības grupas pamatā ir vērtības, kuras raksturo individuāla pieeja, kvalitāte un profesionālisms.

MFD Veselības centrs «Pārdaugava» ietilpst MFD Veselības grupas sastāvā, kurai ir liela pieredze kvalitatīvu veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanā. Sadarbojoties ar rūpīgi atlasītiem partneriem Latvijā un ārzemēs, MFD Veselības centrs «Pārdaugava» pilnībā uzņemas rūpes par pacientu veselību, plānojot, organizējot un realizējot pat vissarežģītāko ārstēšanu, efektīva rezultāta sasniegšanai. 


Darba laiks:

Darba dienās: 8:00 - 20:00,

sestdienās: 9:00 - 15:00,

svētdienās: slēgts


Nokļūšana

Sabiedriskais transports:

Trolejbuss Nr. 27

-       līdz pieturai "Graudu iela”

Autobuss Nr. 40

-       līdz pieturai "Graudu iela"

Mikroautobuss Nr.233

-       līdz Graudu ielai

Vilciens

-       līdz pieturai "Biznesa augstskola „Turība”

Autobuss Nr. 44,46,56

-       līdz pieturai "Graudu iela”


Ar auto:

Braucot ar automašīnu, ērti to varat novietot pie lielveikala «Maxima», Vienības gatvē 113. Automašīnu atļauts novietot bez maksas uz laiku līdz 2 stundām, norādot apstāšanās laiku automātā, kas atrodas lielveikalā «Maxima».

 


 Iesaisties pozitīvās pārmaiņās!

Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.