Arodveselības dienesta nodaļa atsāk darbu

Publicēts: 18 05 2020

MFD Veselības grupas Arodveselības dienests piedāvā veikt visas nepieciešamās obligātās veselības pārbaudes vienuviet - speciālās atsevišķās telpās, kas ir nodalītas no pārējiem veselības centra apmeklētājiem. Ārsti speciālisti ātri un kvalitatīvi veic izmeklējumus un sertificēts arodslimību ārsts sniedz slēdzienu par darbinieka atbilstību veicamajam darbam.

 

Izsniedzam:

  • medicīniskās izziņas autovadītājiem
  • ieroču nēsāšanas atļaujas (pieņemšana pēc iepriekšēja pieraksta)
  • personas medicīniskās grāmatiņas

Veselības centrs "Dziedniecība" 

Rušonu iela 15, 2.stāvs,

  67 25 03 40

Pieņemšana pēc iepriekšēja pieraksta

Veselības centrs "Pārdaugava" 

Vienības gatve 109,

 67 13 13 16 

Pieņemšana pēc iepriekšēja pieraksta


 

 Veselības centrs "Iļģuciems" 

Buļļu iela 9,

67 13 13 11 

Pieņemšana pēc iepriekšēja pieraksta

Veselības centrs

"Možums-1" 

Bruņinieku iela 8,

 67 79 98 01

Pieņemšana rindas kārtībā. Lūgums ierasties ne vēlāk, kā 1h pirms darba laika beigām
MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.