Ārstnieciskā masāža MFD Iļģuciema poliklīnikā

Publicēts: 18 02 2020

MFD Iļģuciema poliklīnikā (Buļļu ielā 7, Rīgā), paplašinot sniegto veselības aprūpes pakalpojumu klāstu, iespējams veikt ārstniecisko masāžu.

Masāža labvēlīgi ietekmē visas cilvēka funkcionālās sistēmas, tādēļ ir svarīgi, cik pareizi un profesionāli tā tiek veikta.

MFD Iļģuciema poliklīnikā strādā sirsnīga un atsaucīga masiere Sarmīte Bikovena, kurai ir masiera kvalifikācijas diploms, liela darba pieredze un nepārtraukta vēlme pilnveidot savas zināšanas un prasmes dažādu masāžas veidu apguvē. Masiere sniedz masāžas pakalpojumus gan pieaugušajiem, gan bērniem skolas vecumā.Masāža ir ieteicama sekojošos gadījumos:

  • mugurkaula saslimšanas (osteohondroze, deformācija, osteoartroze u.c.);
  • kaulu-muskuļus sistēmas saslimšanas, t.sk. pēc operācijām;
  • plaušu, kuņģa zarnu trakta saslimšanas;
  • pārlieku liels stress vai fiziskas aktivitātes.

MFD Iļģuciema poliklīnika piedāvā arī citu speciālistu konsultācijas (ginekologs, oftalmologs, otolaringologs, dermatologs, ķirurgs), elektrokardiogrāfiju, asins analīžu noņemšanu un vakcināciju.

MFD Iļģuciema poliklīnikā pieņem arī vairākas ģimenes ārstu prakses.


Pieejami gan valsts apmaksāti, gan maksas pakalpojumi.

MFD Iļģuciema poliklīnikai ir noslēgti līgumi ar apdrošināšanas kompānijām.MFD Iļģuciema poliklīnika

Rīga, Buļļu iela 7

 66102002

bullu7 AT mfd DOT lv (lūdzu, norādiet kontakttālruni lai varam ar Jums sazināties)


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts