Ārstnieciskā masāža MFD Veselības centrā "Zolitūde"

Publicēts: 18 09 2019

MFD Veselības centrā "Zolitūde" (Zolitūdes ielā 34, Rīgā), paplašinot sniegto veselības aprūpes pakalpojumu klāstu, iespējams veikt ārstniecisko masāžu.

Masāža labvēlīgi ietekmē visas cilvēka funkcionālās sistēmas, tādēļ ir svarīgi, cik pareizi un profesionāli tā tiek veikta.

MFD Veselības centrā "Zolitūde" strādā sirsnīga un atsaucīga masiere Sarmīte Bikovena, kurai ir masiera kvalifikācijas diploms, liela darba pieredze un nepārtraukta vēlme pilnveidot savas zināšanas un prasmes dažādu masāžas veidu apguvē. Masiere sniedz masāžas pakalpojumus gan pieaugušajiem, gan bērniem skolas vecumā.

 


Masāža ir ieteicama sekojošos gadījumos:

  • mugurkaula saslimšanas (osteohondroze, deformācija, osteoartroze u.c.);
  • kaulu-muskuļus sistēmas saslimšanas, t.sk. pēc operācijām;
  • plaušu, kuņģa zarnu trakta saslimšanas;
  • pārlieku liels stress vai fiziskas aktivitātes.

MFD veselības centrs Zolitūde piedāvā arī citu speciālistu konsultācijas (endokrinologs, ginekologs, kardiologs, neirologs, oftalmologs, otolaringologs, dermatologs); funkcionālās diagnostikas izmeklējumus (ultrasonogrāfija, doplerogrāfija, elektrokardiogrāfija) un rentgenoloģoskos izmeklējumus; asins analīžu noņemšanu un vakcināciju.

MFD veselības centrā Zolitūde pieņem arī ģimenes ārsts.


Pieejami gan valsts apmaksāti, gan maksas pakalpojumi.

MFD Veselības centram "Zolitūde" ir noslēgti līgumi ar apdrošināšanas kompānijām.MFD Veselības centrs "Zolitūde"

Zolitūdes iela 34, Rīga
 66102020
 zolitude AT mfd DOT lv 


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts