JAUNUMS! Dermatologa konsultācijas zīdaiņiem un bērniem!

Publicēts: 20 05 2023

JAUNUMS! Dermatologa konsultācijas zīdaiņiem un bērniem!
 
MFD Veselības centrā "Pārdaugava" pieņemšanas uzsāk dermatoloģe, veneroloģe Inga Mētra, kura uz konsultācijām aicina pašus mazākos pacientus (jaundzimušos un zīdainīšus).
 
Konsultācija ietver sarunu ar vecākiem, bērna apskati un analīžu izvērtēšanu. Var tikt nozīmētas papildus analīzes, speciālistu konsultācijas vai izmeklējumi.
 
Dermatologs veiks:
  • Alerģisku ādas slimību diagnostiku un ārstēšanu
  • Akūtu un hronisku ādas slimību diagnostiku, ārstēšanu un profilaksi
  • Ādas slimību un veidojumu diagnostiku (optiskā dermaskopija, ādas biopsija, citoloģija)
  • Ādas un nagu sēnīšu slimību diagnostiku, ārstēšanu, sniegs rekomendācijas par profilaksi
  • Ādas virālu un bakteriālu slimību diagnostiku un ārstēšanu
  • Alerģisku ādas slimību diagnostiku un ārstēšanu
  • Ja ir sūdzības par nagu pārmaiņām, nagus apgriež vai veic nokasījumu, un materiālu nosūta izmeklēšanai uz laboratoriju
 
Ja nepieciešama papildus izmeklēšana, lai precīzāk novērtēt iekaisuma raksturu, īpaši pigmnetveidojumiem, tiek veikta optiskā dermaskopija- apskate ar manuālu luminiscentu gaismu 10x palielinājumā. 

No bojājumiem gļotādās, lai varētu noteikt iekaisuma raksturu, ārsts paņems ar vates kociņu materiālu izmeklēšanai uz mikrofloru, ja būs nepieciešams.

 
 
 
Konsultācijas notiks Vienības gatvē 109, MFD Veselības centrā Pārdaugava, Rīgā
 
Pieteikties aicinām zvanot 67131316
vai elektroniski rakstot pardaugava AT mfd DOT lv
 
 


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.