MFD Veselības grupa uzsāk iedvesmojošu sociālo projektu “Būsim tuvāk viens otram”

Publicēts: 01 03 2024

MFD Veselības grupa uzsāk iedvesmojošu sociālo projektu

“Būsim tuvāk viens otram”

 

MFD Veselības grupa ar gandarījumu paziņo par savas sociālās iniciatīvas “Būsim tuvāk viens otram” uzsākšanu, kuras mērķis ir parādīt veselības aprūpes speciālistu daudzveidīgos talantus un aizraušanos. Šī novatoriskā projekta mērķis ir izcelt ārstu, medicīnas māsu un citu veselības aprūpes speciālistu daudzpusīgo identitāti ārpus viņu lomas veselības aprūpē, cildinot viņu radošumu un individualitāti.

 

Šī gada 1. martā, vienlaikus ar pavasara iestāšanos, projekts ir uzsākts ar neparastu izstādi, kas sniedz iespēju aplūkot ginekoloģes, dzemdību speciālistes un ultrasonogrāfijas metodes ārstes dzemdniecībā un ginekoloģijā Marinas Stepanovas mākslinieciskos darbus. Izstāde ar nosaukumu “Slavas dziesma sievietei” aicina apmeklētājus baudīt aizraujošu Marinas Stepanovas darbu izstādi, kas parāda sievietes dvēseles skaistumu un noturību.

 

Izstādes laikā, atvērto durvju dienas ietvaros, aicinām iepazīties ar MFD Veselības grupas un Latvijas Amerikas acu centra (LAAC) piedāvātajiem medicīnas pakalpojumiem, kas nodrošina mūsdienīgu pieeju veselības aprūpei, respektējot dzīves dinamisko ritmu.

 

“Mēs esam gandarīti uzsākt projektu “Būsim tuvāk viens otram””, atzīmēja MFD Veselības grupas izpilddirektore Inese Volka. "Izmantojot šo iniciatīvu, mūsu mērķis ir parādīt veselības aprūpes speciālistu daudzveidīgās dotības, kas izpaužas ne tikai ārstējot pacientus, bet arī atklājot sevī jaunus talantus".

 

Aicinām apmeklēt izstādi “Slavas dziesma sievietei”, lai iepazītu veselības aprūpes speciālistus caur viņu mākslas darbiem un kļūtu tuvāk viens otram. Izstāde būs apskatāma līdz 2024.gada 8.martam Tirdzniecības centrā “Mols” (Krasta ielā 46, Rīgā) otrajā stāvā pretī Veselības punktam – Mols.

 

Pasākumu rīko MFD Veselības grupa sadarbībā ar Tirdzniecības centru “Mols”. MFD Veselības grupa ir veselības aprūpes iestāde, kuras mērķis ir sniegt visaptverošus augstākās kvalitātes medicīnas pakalpojumus visā Latvijā. MFD Veselības grupa, ar vairāk kā 50 gadu bagātu vēsturi, ir sevi pierādījusi kā uzticamu veselības aprūpes uzņēmumu, pārvaldot 39 modernas klīnikas un medicīnas centrus. MFD Veselības grupas prioritāte - uz pacientu vērsta aprūpe, izmantojot jaunākās medicīnas tehnoloģijas. MFD Veselības grupa nelokāmi pilda savu misiju - kvalitatīva un pieejama veselības aprūpe.

 


Plašāka informācija:

Inese Volka

MFD Veselības grupas izpilddirektore

LAAC valdes locekle

Tālr.:28715970


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.