Doplerogrāfija MFD Veselības centrā "Iļģuciems"

Publicēts: 19 02 2020

MFD Veselības centrā „Iļģuciems” pieņemšanu sākusi doplerogrāfijas metodes ārste Irina Ivanova.


Ārste veic galvas un kakla asinsvadu izmeklēšanu. Galvas un kakla asinsvadu duplex skenēšana ar krāsu kodētu doplerogrāfiju ir neinvazīva metode, ar kuras palīdzību var izvērtēt asinsvadu stāvokli.

 

Ar šo metodi iespējams izvērtēt dažādas iedzimtas attīstības īpatnības (maza diametra asinsvadi, asinsvadu izlocījumi, cilpas, papildus asinsvadu sazarojumi) un dzīves laikā iegūtas asinsvadu izmaiņas (artēriju sieniņas sabiezējumu, aterosklerotiskus asinsvadu sašaurinājumus vai asinsvada slēgumu).

Iepriekšminētās, dzīves laikā iegūtās izmaiņas paaugstina insulta iespējamību, tādēļ ļoti svarīgi izmaiņas agrīni diagnosticēt un ārstēt kardiologa, neirologa, ģimenes ārsta vai asinsvadu ķirurga uzraudzībā.

 


MFD Veselības centrs „Iļģuciems”

Rīga, Buļļu iela 9 

 67131311 

 ilguciems AT mfd DOT lv


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts