Jauns speciālists MFD Veselības punktā Dzirnavu 70 radiologs-diagnosts

Publicēts: 30 01 2019

MFD Veselības punktā– Dzirnavu ielā 70 pieņemšanu sāk radiologs-diagnosts Aleksandrs Omeļčenko. Ārsts veic ultrasonogrāfijas izmeklējumus krūtīm, vairogdziedzerim, vēreda dobumam, prostatai un mīkstajiem audiem.


Pieņemšanas laiks:  

Otrdienās: 10.00-14.00


Speciālists, kurš veic radioloģiskus izmeklējumus – ultrasonogrāfiju (USG), atpazīst, novērtē, kritiski analizē un pareizi interpretē dažādu orgānu un sistēmu patoloģiskos radioloģiskus simptomus. Apraksta iegūtos rezultātus un dod slēdzienu.
Vairāk informācijas un pieraksts pa tālruni 66102000.


Dzirnavu iela 70, Rīga

 66102000

 dzirnavu70 AT mfd DOT lv


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts