Ceļojumu vakcinācija Veselības punktā - Dzirnavu 70

Publicēts: 30 05 2024

Gatavojieties piedzīvojumam ar ceļojumu vakcinācijām Veselības punktā - Dzirnavu, kas atrodas Dzirnavu ielā 70, pašā Rīgas centrā!


Vai plānojat savu nākamo ceļojumu? Neatkarīgi no tā, vai tās ir relaksējošas brīvdienas pludmalē, aizraujošs safari vai eksotisku galamērķu izpēte, ir svarīgi parūpēties par savu veselību.


Veselības punktā – Dzirnavu mēs piedāvājam apmeklēt infektologu kurš sniegs konsultācijas un nosūtījumi uz nepieciešamajām vakcīnām, tai skaitā ceļojuma vakcīnām.


Kāpēc ceļojumu vakcinācija ir svarīga:

  • Pasargājiet sevi no tādām slimībām kā dzeltenais drudzis, hepatīts un citām slimībām.
  • Noteiktiem galamērķiem ir nepieciešama vakcinācija, lai ieceļotu — neļaujiet sagatavošanās trūkumam sabojāt jūsu plānus.
  • Ceļojiet ar pārliecību, zinot, ka esat pasargāts no novēršamām slimībām.

Mūsu ceļojumu vakcinācijas pakalpojumos ietilpst:

  • Personalizēta konsultācija: pielāgoti padomi, pamatojoties uz jūsu ceļojuma maršrutu un veselības vēsturi.
  • Plašs vakcīnu klāsts: tostarp pret retām un ceļojumiem raksturīgām slimībām.
  • Ekspertu aprūpe, kuru nodrošina pieredzējuši veselības aprūpes speciālisti.

Viegli un ērti:

 

MFD Veselības punkts “Dzirnavu 70”

Rīga, Dzirnavu iela 70

66102000

 dzirnavu70 AT mfd DOT lv

 

Rezervējiet ceļojumu vakcinācijas laiku Veselības punktā - "Dzirnavu" jau šodien un dodieties savā piedzīvojumā bez raizēm!

 

Drošus ceļojumus! 


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.