Ultrasonogrāfijas iekārtas iegāde SIA "medicīnas firma “Elpa"”

Publicēts: 19 04 2024

 Projekts Nr.4.1.1.3.i.0/1/23/I/CFLA/025

Ultrasonogrāfijas iekārtas iegāde SIA "medicīnas firma “Elpa"”


SIA “medicīnas firma “Elpa””(turpmāk – ELPA) izstrādāja un 19.02.2024. noslēdza līgumu par Eiropas Savienības Atveseļošanas un noturības mehānisma plāna 4.1.1.3.i. investīcijas "Atbalsts sekundāro ambulatoro pakalpojumu sniedzēju veselības aprūpes infrastruktūras stiprināšanai, lai nodrošinātu visaptverošu ilgtspējīgu integrētu veselības pakalpojumu, mazinātu infekciju slimību izplatību, epidemioloģisko prasību nodrošināšanā" projekta “Ultrasonogrāfijas iekārtas iegāde SIA "medicīnas firma “Elpa"” realizāciju.

 

Projekta mērķis ir stiprināt ELPA veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanas infrastruktūru, nodrošinot visaptverošu, ilgtspējīgu un integrētu veselības pakalpojumu sniegšanu, lai mazinātu infekciju slimību izplatību un veicinātu epidemioloģisko prasību ievērošanu. Lai sasniegtu mērķi tiks iegādātas divas ultrasonogrāfijas iekārtas.

 

Projekta kopējās attiecināmās izmaksas ir 114 895,00 EUR, tajā skaitā: AF 114 890,00 EUR, privātās attiecināmās izmaksas 0,00 EUR.

Projekta darbības plānots īstenot līdz 2024.gada 31.decembrim.


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.