Ginekoloģe MFD Veselības centros "Vita"

Publicēts: 14 04 2021

Cien. DĀMAS!

No maija - MFD Sieviešu veselības centros „Vita” uzsāk pieņemšanu ginekoloģe Guļmira Van Lubēka!


Ja Jums ir nepieciešama:

  • ginekologa konsultācija, ar specializāciju onkoloģijā
  • ginekoloģiska ultrasonogrāfijavai
  • grūtnieču konsultācija, ar iespēju stāties grūtnieču aprūpē pēc valsts apmaksātas programmas

Ārste ir ne tikai ginekoloģe, bet arī operējošs ginekologs ar lielu pieredzi onkoginekoloģijā!

Tiek aicinātas visas sievietes ne tikai ar ginekoloģiskām sūdzībām, bet arī pacientes, kurām ir riski uz onkoginekoloģiju. Ārste veic ginekoloģisko ultrasonogrāfiju.Neatliec vizīti un piesakies jau tagad!

  •   Vienības gatvē 109 – 67 13 13 16
  •   Mūkusalas ielā 71 (T/C Rīga Plaza) - 66 10 20 10


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.