MFD Veselības grupa turpina sociālo projektu “Būsim tuvāk viens otram” ar gleznu izstādi “IEDVESMA IMPRESIONISMĀ”

Publicēts: 08 05 2024

 Informācija medijiem

08.05.2024.

 

 

 

MFD Veselības grupa turpina sociālo projektu “Būsim tuvāk viens otram” ar gleznu izstādi “IEDVESMA IMPRESIONISMĀ”

 

Turpinot sociālo iniciatīvu “Būsim tuvāk viens otram”, MFD Veselības grupa 10.05.2024. atklāj ginekoloģes, dzemdību speciālistes Marinas Gutānes gleznu izstādi “IEDVESMA IMPRESIONISMĀ”, kas būs apskatāma no 11. – 15. maijam Tirdzniecības centrā “Mols” (Krasta ielā 46, Rīgā).

 

Izstādē apkopoti krāšņākie ārstes Marinas Gutānes darbi, kas tapuši 15 gadu garumā, iedvesmojoties no dižo impresionistu Van Goga, Monē un Sezana darbiem. “Gleznošana ir manas dvēseles nepieciešamība radīt, mani darbi atspoguļo gan manu iekšējo pasauli, gan ārējās pasaules uztveri caur emocijām”, pauž gleznu autore Marina Gutāne.

 

MFD Veselības grupas sociālā iniciatīva “Būsim tuvāk viens otram” radīta, lai plašāk atspoguļotu veselības aprūpes speciālistu daudzveidīgos talantus un aizraušanos. Šī novatoriskā projekta mērķis ir izcelt ārstu, medicīnas māsu un citu veselības aprūpes speciālistu daudzpusīgo identitāti ārpus viņu lomas veselības aprūpē, cildinot viņu radošumu un individualitāti.

 

Izstādes laikā, atvērto durvju dienas ietvaros, aicinām iepazīties ar MFD Veselības grupas un Latvijas Amerikas acu centra (LAAC) piedāvātajiem medicīnas pakalpojumiem, kas nodrošina mūsdienīgu pieeju veselības aprūpei, respektējot dzīves dinamisko ritmu.

 

“Mēs lepojamies, ka MFD Veselības grupā ir tik talantīgi ārsti un veselības aprūpes speciālisti, kas piepilda savu radošo potenciālu, radot skaistus un mākslinieciskus darbus. Ar prieku dalāmies šajā radošumā, cerot iedvesmot ikvienu izstādes apmeklētāju un vērst uzmanību uz medicīnas nozares darbinieku daudzpusīgumu, tādējādi izceļot viņu vērtību un nozīmīgumu ne tikai profesionālajā jomā”, atzīmēja MFD Veselības grupas izpilddirektore Inese Volka.

 

Aicinām apmeklēt gleznu izstādi “Iedvesma impresionismā” no 11. līdz 15. maijam Tirdzniecības centrā “Mols”, Krasta ielā 46, Rīgā, otrajā stāvā pretī Veselības punktam – Mols.

 

Pasākumu rīko MFD Veselības grupa sadarbībā ar Tirdzniecības centru “Mols”. MFD Veselības grupa ir veselības aprūpes iestāde, kuras mērķis ir sniegt visaptverošus augstākās kvalitātes medicīnas pakalpojumus visā Latvijā. MFD Veselības grupa, ar vairāk kā 50 gadu bagātu vēsturi, ir sevi pierādījusi kā uzticamu veselības aprūpes uzņēmumu, pārvaldot 39 modernas klīnikas un medicīnas centrus. MFD Veselības grupas prioritāte - uz pacientu vērsta aprūpe, izmantojot jaunākās medicīnas tehnoloģijas. MFD Veselības grupa nelokāmi pilda savu misiju - kvalitatīva un pieejama veselības aprūpe.

 

 

Plašāka informācija:

Inese Volka

MFD Veselības grupas izpilddirektore

LAAC valdes locekle

Tālr.:28715970


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.