Rezidentiem
Esi vesels! Seko mums:

Rezidentiem

Pievienojies MFD Veselības grupas rezidentūras programmai!

 

Vai esat pašaizliedzīgs un mērķtiecīgs veselības aprūpes speciālists, kas gatavs pacelt savu karjeru jaunos augstumos? MFD Veselības grupas rezidentūras programma — Jūsu iespēja spērt pirmo soli uz izcilību veselības aprūpē!

 

Par mums:


MFD Veselības grupā mēs esam apņēmušies nodrošināt izcilu pacientu aprūpi, veicināt inovācijas un audzināt nākamās paaudzes veselības aprūpes līderus. Mūsu rezidentūras programma piedāvā dinamisku mācību vidi, kurā rezidenti gūst panākumus un sasniedz izaugsmes mērķus pieredzējušu ekspertu vadībā.

 

Kāpēc izvēlēties MFD Veselības grupas rezidentūru?

 

Visaptveroša apmācība: iegūstiet praktisku pieredzi specialitātē, sākot no primārās aprūpes līdz specializētām procedūrām.
Ekspertu mentorings: mācieties no vadošajiem veselības aprūpes speciālistiem, kuri ir apņēmušies nodrošināt Jūs ar visu nepieciešamo izaugsmei un panākumiem.
Jaunākās iespējas: iegūstiet piekļuvi vismodernākajām iekārtām, kas aprīkotas ar jaunākajām tehnoloģijām un resursiem.
Pētniecības iespējas: piedalieties pētniecības iniciatīvās, kas veicina sasniegumus veselības aprūpē.
Sadarbības vide: pievienojieties atbalstošai kopienai, kas ir apņēmusies uzlabot pacientu dzīvi.


Ko mēs meklējam:


Mēs meklējam topošos veselības aprūpes speciālistus, kuri ir apņēmušies sasniegt izcilu, līdzjūtīgu pacientu aprūpi. Mūsu rezidentūras programma piedāvā izcilu iespēju izaugsmei un karjeras attīstībai:

 

Kā pieteikties:


Apmeklējiet attiecīgās specialitātes sadaļu, lai uzzinātu vairāk par mūsu rezidentūras programmu.

 

Pieteikties ir iespējams nosūtot e-pastu personals AT mfd DOT lv pievienojot CV un motivācijas vēstuli, norādot, kāpēc tieši šī specialitāte interesē un kāpēc vēlaties strādāt tieši MFD Veselības grupā.

 

 

Pievienojieties mums, kopā veidojot veselības aprūpes nākotni!

 

Nepalaidiet garām šo neticamo iespēju uzsākt savu veselības aprūpes karjeru pie viena no vadošajiem veselības aprūpes sniedzējiem.

 

 

Piesakieties tagad un kļūstiet par daļu no MFD Veselības grupas saimes! 

230_160_702Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.