Esi vesels! Seko mums:

Anesteziologs, reanimatologs

Izpētiet anestezioloģijas un reanimatoloģijas pasauli, iestājoties MFD Veselības grupas rezidentūras programmā! 

 

Vai esat gatavs doties aizraujošā ceļojumā anestezioloģijas un reanimatoloģijas jomā? Pievienojieties MFD Veselības grupas rezidentūras programmai un sāciet karjeru kritiskās aprūpes medicīnā!

 

Par mums:
MFD Veselības grupa ir slavena ar savu apņemšanos nodrošināt izcilību pacientu aprūpē un medicīniskajā izglītībā. Mūsu anestezioloģijas un reanimatoloģijas rezidentūras programma piedāvā visaptverošu mācību programmu, kas izstrādāta, lai apmācītu nākamās paaudzes anestēzioloģijas un reanimatoloģijas ārstus.

 

Kāpēc izvēlēties MFD Veselības grupas anestezioloģijas un reanimatoloģijas rezidentūru?

  • Visaptveroša apmācība: iegūstiet zināšanas par anestēzijas ievadīšanu, perioperatīvās aprūpes pārvaldību un aprūpes nodrošināšanu pacientiem dažādos klīniskos apstākļos.
  • Ekspertu mentorings: mācieties no sertificētiem anesteziologiem un reanimatologiem, kuri ir apņēmušies palīdzēt Jums prasmju un zināšanu pilnveidošanā.
  • Sadarbojieties ar ķirurgiem, medmāsām un citiem veselības aprūpes speciālistiem, lai nodrošinātu optimālu pacienta aprūpi sarežģītos aprūpes scenārijos.
  • Pētniecības iespējas: iesaistieties pētniecības projektos un zinātniskās darbībās, lai veicinātu progresu anestēzijas un reanimatoloģijas nozarēs.

Ko mēs meklējam:
Mēs laipni aicinām topošos anesteziologus, reanimatologus, kuri aizraujas ar savu specializāciju. Mūsu rezidentūras programma nodrošina Jūsu prasmju un zināšanu pilnveidošanu.


Kā pieteikties:
Pieteikties ir iespējams nosūtot e-pastu  personals AT mfd DOT lv pievienojot CV un motivācijas vēstuli, norādot, kāpēc tieši šī specialitāte interesē un kāpēc vēlaties strādāt tieši MFD Veselības grupā.

 

Nepalaidiet garām šo neticamo iespēju kļūt par kvalificētu anestēziologu, reanimatologu vienā no vadošajiem veselības aprūpes uzņēmumiem Latvijā.

 

Pievienojieties mums, lai katru dienu mainītu pacientu dzīvi!

 

230_160_702_704Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.