Esi vesels! Seko mums:

Arodveselības un arodslimību ārsts

Sāc savu karjeru arodveselībā un arodslimībās ar MFD Veselības grupas rezidentūras programmu!

 

Vai Jūs aizraujaties ar labklājības veicināšanu darbavietā un arodslimību novēršanu? Ienirstiet dinamiskajā arodveselības jomā ar MFD Veselības grupas rezidentūras programmu un kļūstiet par līderi darbinieku veselības un drošības aizsardzībā!

 

Par mums:
MFD Veselības grupa ir vērsta uz izcilību arodveselībā un profilaktiskajā medicīnā. Mūsu rezidentūras programma piedāvā visaptverošu mācību programmu, kas izstrādāta, lai apmācītu ārstus arodslimību un traumu novērtēšanā, pārvaldībā un profilaksē.

 

Kāpēc izvēlēties MFD Veselības grupas arodveselības rezidentūru?

  • Specializētā apmācība: Apgūstiet specializētas zināšanas un praktiskās prasmes arodveselības medicīnā, tostarp darba vietas bīstamības novērtēšanā un veselības uzraudzībā.
  • Klīniskā pieredze: iegūstiet praktisku pieredzi, novērtējot un ārstējot arodslimības un traumas, veicot darba vietas novērtējumus un sadarbojoties ar darba devējiem, lai veicinātu drošu un veselīgu darba vidi.
  • Ekspertu mentorings: mācieties no pieredzējušiem arodveselības ārstiem, kuri ir līderi šajā jomā un ir apņēmušies sniegt mentoringu un norādījumus Jūsu rezidentūras apmācības laikā.
  • Starpdisciplināra sadarbība: sadarbojieties ar ergoterapeitiem un citiem veselības aprūpes speciālistiem, lai izstrādātu visaptverošus risinājumus pacientu darba drošības un veselības problēmām.
  • Pētniecības iespējas: iesaistieties pētniecības projektos un zinātniskās darbībās, kas vērstas uz zināšanu padziļināšanu par arodveselību un arodslimībām.

Ko mēs meklējam:
Mēs laipni aicinām ārstus, kuri aizraujas ar arodveselību un ir apņēmušies veicināt darbinieku veselību un labklājību. Ja vēlaties specializēties arodveselībā, mūsu rezidentūras programma piedāvā lielisku iespēju sasniegt savus karjeras mērķus.


Kā pieteikties:
Pieteikties ir iespējams nosūtot e-pastu  personals AT mfd DOT lv pievienojot CV un motivācijas vēstuli, norādot, kāpēc tieši šī specialitāte interesē un kāpēc vēlaties strādāt tieši MFD Veselības grupā.

 

Nepalaidiet garām šo unikālo iespēju kļūt par arodveselības un arodslimību līderi vienā no vadošajiem veselības aprūpes uzņēmumā Latvijā. Pievienojieties mums, lai aizsargātu darbinieku veselību un labklājību! 

 

230_160_702_705Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.