Esi vesels! Seko mums:

Gastroenterologs

Izpētiet dinamisko gastroenteroloģijas jomu, izmantojot MFD Veselības grupas rezidentūras programmu!

 

Vai Jūs aizrauj gremošanas sistēmas darbība un Jūs vēlaties palīdzēt pacientiem sasniegt kuņģa-zarnu trakta veselību? Sāc savu ceļojumu gastroenteroloģijas pasaulē ar MFD Veselības grupas rezidentūras programmu un kļūsti par speciālistu gremošanas traucējumu diagnosticēšanā un ārstēšanā!

 

Par mums:
MFD Veselības grupa ir apņēmusies sasniegt izcilību gastroenteroloģijā un gremošanas veselībā. Mūsu rezidentūras programma piedāvā visaptverošu mācību programmu, kas izstrādāta, lai apmācītu ārstus dažādu kuņģa-zarnu trakta slimību novērtēšanā, diagnostikā un ārstēšanā.

 

Kāpēc izvēlēties MFD Veselības grupas Gastroenteroloģijas rezidentūru?

  • Visaptveroša apmācība: iegūstiet praktiskās zināšanas, veicot pacientu pieņemšanu, kā arī tādu saslimšanu ārstēšanu kā gastroezofageālā refluksa slimība, iekaisīga zarnu slimība un aknu darbības traucējumi.
  • Klīniskā pieredze: Iegūstiet praktisku pieredzi sarežģītu kuņģa-zarnu trakta gadījumu pārvaldībā pieredzējušu gastroenterologu vadībā.
  • Jaunākās tehnoloģijas: mēs piedāvājam piekļuvi mūsdienīgām iekārtām, kas aprīkotas ar jaunākajām tehnoloģijām un progresīvām diagnostikas un terapijas metodēm, kas ļauj nodrošināt augstas kvalitātes aprūpi pacientiem.
  • Starpdisciplināra sadarbība: sadarbojieties ar ķirurgiem, radiologiem un citiem speciālistiem, lai izstrādātu visaptverošus ārstēšanas plānus un nodrošinātu saskaņotu aprūpi pacientiem ar sarežģītām kuņģa-zarnu trakta saslimšanām.
  • Pētniecības iespējas: iesaistieties pētniecības projektos un zinātniskās darbībās, kuru mērķis ir uzlabot zināšanas gastroenteroloģijā un uzlabot pacientu aprūpi un rezultātus.


Ko mēs meklējam:
Mēs laipni aicinām ārstus, kuri aizraujas ar gastroenteroloģiju un ir apņēmušies sniegt līdzjūtīgu, uz pierādījumiem balstītu aprūpi pacientiem ar gremošanas traucējumiem. Mūsu rezidentūras programma piedāvā perfektu sākumu Jūsu karjeras mērķu sasniegšanai.

 

Kā pieteikties:
Pieteikties ir iespējams nosūtot e-pastu  personals AT mfd DOT lv pievienojot CV un motivācijas vēstuli, norādot, kāpēc tieši šī specialitāte interesē un kāpēc vēlaties strādāt tieši MFD Veselības grupā.

 

Nepalaidiet garām šo izcilo iespēju kļūt par līderi gastroenteroloģijā un palīdzēt pacientiem sasniegt optimālu kuņģa-zarnu trakta veselību un labsajūtu! 

 

230_160_702_708Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.