Esi vesels! Seko mums:

Kardiologs

Iegūstiet praktisko pieredzi kardioloģijā, izmantojot MFD Veselības grupas rezidentūras programmu! 

 

Vai Jūs aizraujaties ar sirds veselību un esat apņēmies mainīt sirds un asinsvadu slimību pacientu dzīvi? Pievienojieties MFD Veselības grupas rezidentūras programmai un kļūstiet par kardioloģijas speciālistu, kurš ir līderis sirds slimību profilaksē, diagnostikā un ārstēšanā!

 

Par mums:
MFD Veselības grupa augsti novērtē izcilību kardioloģijā, sirds un asinsvadu slimību ārstēšanā un profilaksē. Mūsu rezidentūras programma piedāvā visaptverošu mācību programmu, kas izstrādāta, lai apmācītu ārstus diagnosticēt, ārstēt un rehabilitēt pacientus ar sirds slimībām.

 

Kāpēc izvēlēties MFD Veselības grupas kardioloģijas rezidentūru?

  • Visaptveroša apmācība: iegūstiet praktiskās zināšanas par dažādu sirds un asinsvadu slimību, tostarp koronāro artēriju slimību, sirds mazspējas, aritmiju un iedzimtu sirds defektu diagnostiku un ārstēšanu, izmantojot strukturētu un visaptverošu apmācību programmu.
  • Klīniskā pieredze: cieši sadarbojieties ar pieredzējušiem kardiologiem, lai sniegtu pacientiem augstas kvalitātes aprūpi.
  • Jaunākās tehnoloģijas: mēs piedāvājam piekļuvi mūsdienīgām iekārtām, kas aprīkotas ar progresīvām diagnostikas metodēm, tostarp ehokardiogrāfiju, sirds magnētisko rezonansi, koronāro angiogrāfiju u.c., lai nodrošinātu novatorisku ārstēšanu un uzlabotu pacientu rezultātus.
  • Pētniecības iespējas: iesaistieties pētniecības projektos un zinātniskās darbībās, kuru mērķis ir uzlabot zināšanas kardioloģijā, izpētīt jaunas ārstēšanas pieejas un veicināt progresu šajā jomā.
  • Starpdisciplināra sadarbība: sadarbojieties ar ķirurgiem, radiologiem un citiem speciālistiem, lai sniegtu visaptverošu aprūpi pacientiem ar sarežģītām sirds un asinsvadu slimībām.


Ko mēs meklējam:
Mēs laipni aicinām ārstus, kuri aizraujas ar kardioloģiju un ir apņēmušies sniegt līdzjūtīgu, uz pierādījumiem balstītu aprūpi cilvēkiem ar sirds slimībām. Mūsu rezidentūras programma piedāvā perfektu sākumu Jūsu karjeras mērķu sasniegšanai.

 

Kā pieteikties:
Pieteikties ir iespējams nosūtot e-pastu  personals AT mfd DOT lv pievienojot CV un motivācijas vēstuli, norādot, kāpēc tieši šī specialitāte interesē un kāpēc vēlaties strādāt tieši MFD Veselības grupā.

 

Nepalaidiet garām šo unikālo iespēju kļūt par līderi kardioloģijā un dot sniegt ieguldījumu šajā jomā, uzlabojot pacientu dzīves kvalitāti!

 

 

230_160_702_710Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.