Esi vesels! Seko mums:

Oftalmologs

Izgaismojiet savu karjeras ceļu ar MFD Veselības grupas oftalmoloģijas rezidentūras programmu! 

 

Vai Jūs aizrauj cilvēka acis un vai esat gatavs veltīt sevi pacientu redzes saglabāšanai un uzlabošanai? Izpētiet oftalmoloģijas pasauli ar MFD Veselības grupas rezidentūras programmu un kļūstiet par kvalificētu oftalmologu, kas ir gatavs sniegt izcilu aprūpi un radītu ilgstošu ietekmi uz pacientu dzīvi!

 

Par mums:
MFD Veselības grupa ir apņēmusies sasniegt izcilību oftalmoloģijā un redzes aprūpē. Mūsu rezidentūras programma piedāvā visaptverošu praktisku programmu, kas izstrādāta, lai apmācītu ārstus acu slimību un traucējumu novērtēšanā, diagnostikā un ārstēšanā.

 

Kāpēc izvēlēties MFD Veselības grupas oftalmoloģijas rezidentūru?

 

  • Visaptveroša apmācība: iegūstiet praktiskās zināšanas, veicot visaptverošas acu pārbaudes, interpretējot diagnostiskos testus un ārstējot plašu oftalmoloģisko saslimšanu klāstu, izmantojot strukturētu un visaptverošu apmācību programmu.
  • Klīniskā pieredze: cieši sadarbojieties ar pieredzējušiem oftalmologiem, lai sniegtu pacientiem personalizētu un uz pierādījumiem balstītu aprūpi.
  • Starpdisciplināra sadarbība: sadarbojieties ar optometristiem, optiķiem, tīklenes speciālistiem un citiem acu aprūpes speciālistiem, lai sniegtu visaptverošu, daudznozaru aprūpi pacientiem ar sarežģītiem oftalmoloģiskajām slimībām.
  • Pētniecība un inovācijas: iesaistieties pētniecības projektos un zinātniskās darbībās, kuru mērķis ir uzlabot zināšanas oftalmoloģijā, izpētīt jaunas ārstēšanas metodes un veicināt redzes aprūpes un acu veselības uzlabošanos.


Ko mēs meklējam:
Mēs laipni aicinām ārstus, kuri aizraujas ar oftalmoloģiju un ir apņēmušies nodrošināt pacientiem izcilu aprūpi. Mūsu rezidentūras programma piedāvā perfektu pamatu, lai sasniegtu Jūsu karjeras mērķus un kļūtu par līderi šajā jomā.

 

Kā pieteikties:
Pieteikties ir iespējams nosūtot e-pastu  personals AT mfd DOT lv pievienojot CV un motivācijas vēstuli, norādot, kāpēc tieši šī specialitāte interesē un kāpēc vēlaties strādāt tieši MFD Veselības grupā.

 

Nepalaidiet garām šo unikālo iespēju pievienoties MFD Veselības grupai un uzsākt atalgojošu un piepildītu karjeru oftalmoloģijā!

230_160_702_714Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.