Esi vesels! Seko mums:

Psihiatrs

Apgūstiet garīgās veselības mākslu un zinātni, izmantojot MFD Veselības grupas psihiatrijas rezidentūras programmu!

 

Vai Jūs aizrautīgi interesējaties par cilvēka prāta sarežģītību un vēlaties sniegt līdzjūtīgu aprūpi cilvēkiem, kuri saskaras ar garīgās veselības problēmām? Izpētiet psihiatrijas pasauli ar MFD Veselības grupas rezidentūras programmu un kļūstiet par speciālistu diagnosticēšanā, ārstēšanā un pacientu atbalstīšanā viņu ceļā uz garīgo labklājību!

 

Par mums:
MFD Veselības grupa ir apņēmusies sasniegt izcilību psihiatrijā un garīgās veselības aprūpē. Mūsu rezidentūras programma piedāvā visaptverošu praktisko mācību programmu, kas izstrādāta, lai apmācītu ārstus garīgo slimību novērtēšanā, diagnostikā un ārstēšanā, sākot no garastāvokļa traucējumiem un nemiera līdz psihozei.

 

Kāpēc izvēlēties MFD Veselības grupas psihiatrijas rezidentūru?

 

  • Visaptveroša apmācība: iegūstiet praktiskas zināšanas par psihiatrisko novērtējumu veikšanu, medikamentu izrakstīšanu un terapijas nodrošināšanu, izmantojot strukturētu un visaptverošu apmācību programmu.
  • Klīniskā pieredze: cieši sadarbojieties ar pieredzējušiem psihiatriem, lai nodrošinātu visaptverošu un uz pacientu vērstu aprūpi.
  • Starpdisciplināra sadarbība: sadarbojieties ar psihologiem, sociālajiem darbiniekiem, medmāsām un citiem veselības speciālistiem, lai izstrādātu personalizētus ārstēšanas plānus un nodrošinātu integrētu aprūpi pacientiem ar sarežģītiem psihiskiem traucējumiem.
  • Pētniecība: iesaistieties pētniecības projektos un interešu aizstāvības pasākumos, kuru mērķis ir uzlabot zināšanas psihiatrijā, mazināt stigmatizāciju, kas saistīta ar garīgām slimībām, un veicināt politiku, kas uzlabo piekļuvi garīgās veselības aprūpei.


Ko mēs meklējam:
Mēs laipni aicinām ārstus, kuri aizraujas ar psihiatriju un ir apņēmušies sniegt līdzjūtīgu un uz pierādījumiem balstītu aprūpi. Mūsu rezidentūras programma piedāvā perfektu pamatu, lai sasniegtu Jūsu karjeras mērķus un kļūtu par garīgās veselības aprūpes līderi.

 

Kā pieteikties:
Pieteikties ir iespējams nosūtot e-pastu  personals AT mfd DOT lv pievienojot CV un motivācijas vēstuli, norādot, kāpēc tieši šī specialitāte interesē un kāpēc vēlaties strādāt tieši MFD Veselības grupā.

 

Nepalaidiet garām šo unikālo iespēju pievienoties MFD Veselības grupai un uzsākt atalgojošu un pilnvērtīgu karjeru psihiatrijā!

230_160_702_716Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.