Esi vesels! Seko mums:

Traumatologs, ortopēds

Atkājiet MFD Veselības grupas Traumatoloģijas-ortopēdijas rezidentūras programmu! 

 

Vai Jūs aizraujaties ar mobilitātes un funkciju atjaunošanu pacientiem, kuri atgūstas no muskuļu un skeleta sistēmas traumām, un esat nolēmis sniegt līdzjūtīgu aprūpi tiem, kam nepieciešama ortopēdiska ārstēšana? Pievienojies MFD Veselības grupas Traumatoloģijas-ortopēdijas rezidentūras programmai un kļūsti par speciālistu visdažādāko traumatisku un ortopēdisku stāvokļu diagnostikā un ārstēšanā!

 

Par mums:
MFD Veselības grupa ir apņēmusies sasniegt izcilību traumatoloģijas un ortopēdijas aprūpē. Mūsu rezidentūras programma piedāvā visaptverošu praktisku mācību programmu, kas izstrādāta, lai apmācītu ārstus traumatisku traumu un ortopēdisku stāvokļu novērtēšanā, diagnostikā un ķirurģiskā un neķirurģiskā ārstēšanā, sākot no lūzumiem un locītavu bojājumiem līdz sporta traumām un mugurkaula deformācijām.

 

Kāpēc izvēlēties MFD Veselības grupas traumatoloģijas-ortopēdijas rezidentūru?

 

  • Visaptveroša apmācība: iegūstiet praktiskās zināšanas par ortopēdisko novērtējumu veikšanu, diagnostikas attēlveidošanas interpretāciju un akūtu un hronisku muskuļu un skeleta slimību pārvaldību, izmantojot strukturētu un visaptverošu apmācību programmu.
  • Klīniskā pieredze: cieši sadarbojieties ar pieredzējušiem traumatologiem un ortopēdijas ķirurgiem, lai sniegtu pacientiem personalizētu un uz pierādījumiem balstītu aprūpi.
  • Prasmju attīstība: kvalificētu mentoru vadībā apgūstiet zināšanas plašā ortopēdisko ķirurģisko procedūru klāstā, tostarp lūzumu fiksācijā, locītavu aizstāšanā, artroskopiskajā ķirurģijā un mugurkaula ķirurģijā.
  • Rehabilitācija un atveseļošanās: sadarbojieties ar fizioterapeitiem, ergoterapeitiem un rehabilitācijas speciālistiem, lai izstrādātu visaptverošus ārstēšanas plānus un atbalstītu pacientus atveseļošanās procesā, maksimāli palielinot funkcionālos rezultātus un dzīves kvalitāti.
  • Pētniecība un inovācijas: iesaistieties pētniecības projektos un zinātniskās darbībās, kuru mērķis ir uzlabot zināšanas traumatoloģijā un ortopēdijā, izpētīt jaunas ārstēšanas metodes un ķirurģiskas metodes, kā arī veicināt pacientu aprūpes un rezultātu uzlabošanos.


Ko mēs meklējam:
Mēs laipni aicinām ārstus, kuri aizraujas ar traumatoloģiju un ortopēdiju un ir apņēmušies sniegt izcilu aprūpi pacientiem ar muskuļu un skeleta sistēmas traumām un traucējumiem. Mūsu rezidentūras programma piedāvā perfektu pamatu, lai sasniegtu Jūsu karjeras mērķus un kļūtu par līderi šajā jomā.

 

Kā pieteikties:
Pieteikties ir iespējams nosūtot e-pastu  personals AT mfd DOT lv pievienojot CV un motivācijas vēstuli, norādot, kāpēc tieši šī specialitāte interesē un kāpēc vēlaties strādāt tieši MFD Veselības grupā.

 

Nepalaidiet garām šo unikālo iespēju pievienoties MFD Veselības grupai un uzsākt atalgojošu un pilnvērtīgu karjeru traumatoloģijas-ortopēdijas jomā!

230_160_702_719Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.