Esi vesels! Seko mums:

Urologs

Izpētiet dinamisko uroloģijas pasauli, izmantojot MFD Veselības grupas rezidentūras programmu! 

 

Vai Jūs interesē urīnceļu sistēma un jūs esat gatavs aizrautīgi sniegt visaptverošu aprūpi pacientiem ar uroloģiskām slimībām? Pievienojieties MFD Veselības grupas Uroloģijas rezidentūras programmai un kļūstiet par speciālistu plaša spektra uroloģisko traucējumu diagnostikā un ārstēšanā!

 

Par mums:
MFD Veselības grupa ir apņēmusies sasniegt izcilību uroloģijā un urīnceļu veselības jomā. Mūsu rezidentūras programma piedāvā visaptverošu praktisku mācību programmu, kas izstrādāta, lai apmācītu ārstus uroloģisko slimību novērtēšanā, diagnostikā un ārstēšanā, sākot no nierakmeņiem un urīnceļu infekcijām līdz prostatas vēzim un neauglībai.

 

Kāpēc izvēlēties MFD Veselības grupas uroloģijas rezidentūru?

 

  • Visaptveroša apmācība: iegūstiet praktiskās zināšanas par uroloģisko novērtējumu veikšanu, diagnostikas testu interpretāciju un uroloģisko stāvokļu pārvaldību, izmantojot strukturētu un visaptverošu apmācību programmu.
  • Klīniskā pieredze: cieši sadarbojieties ar pieredzējušiem urologiem, lai sniegtu pacientiem personalizētu un uz pierādījumiem balstītu aprūpi.
  • Pētniecība un sadarbība: iesaistieties pētniecības projektos un zinātniskās darbībās, kuru mērķis ir uzlabot zināšanas uroloģijā, izpētīt jaunas ārstēšanas pieejas un sadarboties ar daudznozaru komandām, lai uzlabotu pacientu aprūpi un rezultātus.


Ko mēs meklējam:
Mēs laipni aicinām ārstus, kuri aizraujas ar uroloģiju un ir apņēmušies nodrošināt augstas kvalitātes, uz pacientu vērstu aprūpi. Mūsu rezidentūras programma piedāvā perfektu pamatu, lai sasniegtu Jūsu karjeras mērķus un kļūtu par līderi šajā jomā.

 

Kā pieteikties:
Pieteikties ir iespējams nosūtot e-pastu  personals AT mfd DOT lv pievienojot CV un motivācijas vēstuli, norādot, kāpēc tieši šī specialitāte interesē un kāpēc vēlaties strādāt tieši MFD Veselības grupā.

 

Nepalaidiet garām šo unikālo iespēju pievienoties MFD Veselības grupai un uzsākt atalgojošu un piepildītu karjeru uroloģijā!

230_160_702_720Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.