Esi vesels! Seko mums:

Elektrokardiogrāfija (EKG)

Elektrokardiogrāfija (EKG) – tas ir tests, kura pieraksts ļauj iegūt vērtīgu informāciju par sirds stāvokli. Šī metode reģistrē un grafiski attēlo uz displēja vai papīra sirds elektronisko potenciālu, kas rodas sirds darbības laikā.

EKG veikšanas process

EKG ir ļoti informatīvs, lēts un pieejams tests, kurš ļauj saņemt daudz informācijas par sirds funkcionālo stāvokli.

EKG ir sirds aktivitātes elektroniskais ieraksts, kas tiek veikts no pacienta ķermeņa virsmas (augšējās un apakšējās ekstremitātes, un krūšu kurvis).

Tiek uzlīmēti elektrodi (10 gab.). EKG pieraksts aizņem 5-10 minūtes.
EKG, bez šaubām, ir ļoti spēcīgs un pieejams diagnostisks instruments, bet ir vērts atcerēties par to, ka arī šai metodei ir vājās vietas.
Viena no tām ir ieraksta īslaicīgums – ap 20 sekundēm.
Piemēram, ja cilvēkam ir aritmija, ieraksts var to neparādīt. Jāņem vērā, ka ieraksts tiek veikts miera stāvoklī, nevis pierastās darbības laikā.


MFD Veselības centrs ''Dziedniecība''

MFD Veselības centrs ''Iļģuciems''

MFD Veselības centrs ''Pārdaugava''

MFD Doktorāts ''Ziepniekkalns''

MFD Doktorāts ''Aglonas''

MFD Doktorāts ''Mežciems''

Veselības centrs ''Možums-1''


230_243_323_333Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.