Arodveselība
Esi vesels! Seko mums:

Arodveselība

Aicinām Jūs apmeklēt MFD Veselības grupas Arodveselības dienestu, lai veiktu obligāto veselības pārbaudi par salīdzinoši zemāku cenu nekā citās medicīnas iestādēs.

 

Strādājošo obligāto veselības pārbaudi ir nepieciešamas veikt: stājoties darba attiecībās, periodiski vienu reizi 1-3 gados, mainoties veselībai kaitīgajiem darba vides faktoriem vai īpašajiem apstākļiem, pēc arodslimību ārsta norādījuma, pēc nodarbinātā pieprasījuma un pēc darba devēja iniciatīvas.

 

Darba devēja pienākums ir nodrošināt obligātās veselības pārbaudes jebkuram darbiniekam, kurš savā darba vietā tiek vai var tikt pakļauts veselībai kaitīgajiem darba vides faktoriem (tas attiecas arī uz darbu ar datoru). Šo noteikumu izpildi kontrolē Valsts darba inspekcija.

 

MFD Veselības grupas Arodveselības dienests piedāvā veikt visas nepieciešamās obligātās veselības pārbaudes vienuviet - speciālās atsevišķās telpās, kas ir nodalītas no pārējiem veselības centra apmeklētājiem. Ārsti speciālisti ātri un kvalitatīvi veic izmeklējumus un sertificēts arodslimību ārsts sniedz slēdzienu par darbinieka atbilstību veicamajam darbam.

 

MFD Veselības centros "Dziedniecība", "Pārdaugava", "Iļģuciems" un "Možums-1" nepieciešams obligāts iepriekšējais pieraksts.

Filiāles un darba laiki

 

 

Sīkāka informācija: 67 25 03 40 vai arodveseliba AT mfd DOT lv