Kardioloģija
Esi vesels! Seko mums:

Kardioloģija

 

Stiprai personībai - stipra sirds!

 

MFD Kardiocentrs ir unikāls un pilnīgs risinājums augstākā līmeņa kardioloģiskās ambulatorās palīdzības sniegšanai Latvijā, kas nodrošina visu kardioloģisko pakalpojumu sniegšanu vienuviet.

 

Kardiologi - augsta līmeņa profesionāļi ar ilggadēju darba pieredzi stacionāros, pēdējās paaudzes vismodernākās iekārtas un tehnoloģijas sirds - asinsvadu problēmu diagnostikai, kā arī ekskluzīvs serviss un komforts pacientiem ir MFD Kardiocentra darbības pamata sastāvdaļas.

 

Pacientu ērtībai centrā darbojas dienas stacionārs, kas sniedz iespēju pacientu ārstēšanu ambulatoros apstākļos, tādējādi mazāk iespaidojot pacienta ierasto dzīves ritmu. Gadījumos, kad kardiocentra pacientiem nepieciešama steidzama hospitalizācija vai operācija, MFD Kardiocentrs sadarbojas ar stacionāriem un speciālistiem, kas nodarbojas ar invazīvo kardioloģiju Latvijā un ārpus tās robežām. Pacientiem tiek garantēts pilns kardioloģisko pakalpojumu komplekss augstākajā kvalitātes un servisa līmenī.

 

Sirds - asinsvadu saslimšanu izplatība Latvijā un pieaugušā mirstība no tām piešķir MFD Kardiocentram sevišķi svarīgu sociāli nozīmīgu lomu. Pacientiem ar jau esošajām sirds - asinsvadu saslimšanām ( hipertonija, stenokardija, kā arī stāvoklis pēc infarkta u.c.) ir iespēja saņemt pilnu nepieciešamās medicīniskās palīdzības kompleksu.

 

Īpašu nozīmi MFD Kardiocentrs velta sirds - asinsvadu saslimšanu profilaksei. Nogurums, elpas trūkums, galvas reiboņi, sāpes krūtīs un sirdsklauves ir tik daži simptomi, kas var liecināt par sirds - asinsvadu saslimšanām. Šādās situācijās MFD Kardiocentrs iesaka nekavējoties griezties pie kardiospeciālista, lai veiktu diagnostiku un novērstu iespējamo komplikāciju sekas nākotnē.

 

Mūsdienu dinamiskajā pasaulē, kas pārpilna aizņemtību un stresu, MFD Kardiocentrs aicina arī jaunus, enerģiskus cilvēkus veikt pilnu diagnostiku, jo tieši viņi ir visvairāk pakļauti apkārtējās vides negatīvajai ietekmei, bet saslimšanu simptomi parādās tikai tad, kad visefektīvākās ārstēšanas laiks ir pagājis. Diagnostika ļaus novērtēt sirds - asinsvadu sistēmas stāvokli. Problēmas atklāšana gadījumā - nekavējoties tiks sākta ārstēšana.

 

MFD Kardiocentrs piedāvā elastīgu apmaksas sistēmu, sadarbojas ar apdrošināšanas kompānijām. Klientu ērtībām izstrādāta speciāla kardio pakalpojumu pakete: par izdevīgu un fiksētu cenu ir iespējams veikt izmeklējumu kompleksu saņemt nepieciešamās konsultācijas, kā arī ārstēšanu.

 

 

 

Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.