I/V infūzijas jeb sistēmas MFD Veselības punktos “Mols” un “Domina” tagad arī brīvdienās!

Publicēts: 04 07 2024

Vai zinājāt, ka arī brīvdienās ir iespējams saņemt i/v infūzijas jeb sistēmas MFD Veselības punktos “Mols” (Krasta ielā 46, Rīgā) un “Domina” (Ieriķu ielā 3, Rīgā)?


MFD Veselības punktu “Mols” un “Domina” procedūru kabinetos profesionālas medmāsas veiks i/v infūziju jeb sistēmu arī darba dienu vakaros un brīvdienās! 


Ar i/v sistēmu palīdzību organisms atgūst zudušo šķidrumu, papildus saņem medikamentus un vitamīnus, tādējādi strauji atveseļojoties un krietni uzlabojot pašsajūtu.


I/v sistēmas uzlikšanai nepieciešams ārsta nosūtījums, ko iespējams saņemt pie sava ģimenes ārsta vai MFD veselības grupas dežūrārstiem un internistiem.


I/v sistēmas ir īpaši efektīvas sekojošos gadījumos:

  • Kad organisms ir atūdeņojies saaukstēšanās slimību vai vīrusu saslimšanu gadījumos;
  • Pie atkarības vielu intoksikācijas organismā;
  • Anēmijas ārstēšanai;
  • Citās problēmsituācijās, kad ir pazemināta imunitāte.

Jūsu veselība ir mūsu prioritāte!


MFD Veselības punkts - "Mols"

Krasta ielā 46, Rīgā

66102010

 mols AT mfd DOT lv

 

MFD Veselības punkts - T/C Domina Shopping

Ieriķu iela 3, Rīga

66155275
MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.