MFD Veselības centros pieņemšanu sāk ķirurgs, proktologs Valērijs Ratobiļskis

Publicēts: 10 10 2019

Lapojamies, ka visos MFD Veselības centros "Iļģuciems" un "Pārdaugava" pieņemšanu sāk ķirurgs, proktologs Valērijs Ratobiļskis!

Ārsts specializējas vispārējā ķirurģijā un proktoloģijā, diagnosticē resnās un taisnās zarnas saslimšanas, piemēro medikamentozo ārstēšanu, pielieto mazinvazīvās un klasiskās ķirurģiskās ārstēšanas metodes. Ārsts veic operācijas MFD Veselības centra "Iļģuciems" dienas stacionārā. Pieņemšana no 18 g.v.


Ārsts veic:

  • Hemoroidālo mezglu saudzējošas LPS lāzeroperācijas, HAL-RAR (US dopplera zondes kontrolē) operācijas, Longo, Milligan-Morgan, Fergusson operācijas.
  • Anālu polipu un perianālu veidojumu (papilomu, kondilomu,"skin-tag") rezekcijas.
  • Anālu plaisu (fisūru) lāzeroperācijas un rezekcijas ar gļotādas plastiku.
  • Anālu/perianālu/transsfinkterisku fistulu drenējošas operācijas, lāzeroperācijas, rezekcijas ar gļotādas plastiku, fistulu eju aizpildīšana ar bioloģiskiem materiāliem.
  • Pilonidālo sīnusu/cistu operācijas – Karydakis operācijas, saudzējošas rezekcijas ar eju aizpildīšanu ar bioloģiskiem materiāliem, lāzeroperācijas.
  • Rektoskopiju, proktoskopiju, anoskopiju.
  • Vēdera priekšējas sienas truču operacijas.
  • Dažādu ādas un zēmādas veidojumu operācijas.


Papildu informācija un pieraksts:


MFD Veselības centrs "Dziedniecība"

Rušonu iela 15, Rīga

 67131313

 dziednieciba AT mfd DOT lv


MFD Veselības centrs "Iļģuciems"

Rīga, Buļļu iela 9 

 67131311 

 ilguciems AT mfd DOT lv


MFD Veselības centrs "Pārdaugava''

Vienības gatve 109, Rīga

 67131316

 pardaugava AT mfd DOT lv


MFD Veselības centrs "Zolitūde"

Zolitūdes iela 34, Rīga
 66102020
 zolitude AT mfd DOT lv 


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts