MFD IIģuciema poliklīnikā pieņemšanas uzsāk ķirurgs-proktologs Andrejs Miļčevskis

Publicēts: 10 11 2023


Ar 22.11.2023. MFD Iļģuciema poliklīnikā ķirurga - proktologa konsultācijas sniegs pieredzējis ķirurgs - proktologs Andrejs Miļčevskis.
Ārsts sniedz gan maksas, gan arī valsts apmaksātas konsultācijas. Valsts apmaksātās konsultācijas saņemšanai nepieciešams ģimenes ārsta nosūtījums.
 
Proktoloģija ir ķirurģijas specialitāte, kas nodarbojas ar taisnās zarnas slimību diagnostiku, ārstēšanu un uzraudzību. Proktologs palīdz pacientiem ar medikamentozo, kā arī ķirurģisku ārstēšanu.
 
Proktologa konsultācija ir nepieciešama, ja pacients konstatē:
  • sāpes vai diskomfortu anālās atveres zonā;
  • niezi, asiņošanu vai gļotainus izdalījumus no anālās atveres;
  • iekaisušus hemoroīdus tūpļa daļā;
  • hemoroīdianālās plaisas;
  • veidojumus anālajā zonā;
  • pastāvīgus hroniskius aizcietējumus, kas mijas ar caureju.
   
MFD Iļģuciema poliklīnika
Buļļu iela 7, Rīga
66102002
bullu7 AT mfd DOT lv 


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.