Masāža MFD Veselības punktā – Dzirnavu 70

Publicēts: 18 04 2018

MFD Veselības punkts – Dzirnavu 70 piedāvā ārstniecisko masāžu pieaugušajiem un bērniem no 5 gadu vecuma!

 

Klasiskā ārstnieciskā masāža ir uzticama rehabilitācijas un ārstēšanas efektivitātes uzlabošanas metode, kuru ārsti izvēlas pielietot pie šādām indikācijām:

  • hipertoniska, sāpīga muskulatūra, īpaši jostas un kakla-plecu-pakauša zonās;
  • sāpīgi saspridzināta periartikulārā muskulatūra, galvenokārt gūžas locītavas un pleca locītavas osteoartrīts ar izteiktu ileolumbāru sāpju sindromu;
  • muskuļu hipotonija;
  • gremošanas traucējumi;
  • psihosomatisku slimību gadījumos masāža kalpo kā papildu atslābināšanās terapija;
  • sportistiem muskulatūras atpūtināšanai un ātrākai atjaunošanai.

 

Pateicoties masāžas iedarbībai, uzlabojas vispārējā pašsajūta un garastāvoklis, samazinās spriedze muskuļos, uzlabojas asinsrite un vielmaiņa, tiek labvēlīgi ietekmēts ādas stāvoklis un imūnsistēmas darbība. Pilnvērtīga ķermeņa atjaunošanās veicina dzīvesprieku un uzlabo darbaspējas!

Vairāk informācijas un pieraksts reģistratūrā vai pa tālr. 66102000.

 


MFD Veselības punkts

Dzirnavu iela 70, Rīga

66102000

dzirnavu70 AT mfd DOT lv


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts