Īpašs piedāvājums Pasaules zīdīšanas veicināšanas nedēļā – bezmaksas lekcija «Krūts zīdīšana»

Publicēts: 26 07 2018

No 1. līdz 7. augustam visā pasaulē tiks atzīmēta Pasaules zīdīšanas veicināšanas nedēļa. Lai veicinātu grūtnieču un jauno māmiņu zināšanas par krūts zīdīšanu un tās nozīmi bērna veselībā, MFD Sieviešu veselības centrs «Vita» (Vienības gatvē 109, Rīgā) 1. augustā aicina apmeklēt BEZ MAKSAS lekciju «Krūts zīdīšana»!


Šajā lekcijā sertificēta vecmāte Linda Mātere iepazīstinās ar mazuļa zīdīšanu saistītiem jautājumiem, ar kuriem sastopas gandrīz ikviena māmiņa.
Kā var zināt, kad mazulis ir paēdis? Cik bieži mazulim jāēd? Kā lai zina, kad mazulim pienācis laiks ēst, ja viņš pats neprasa? Līdz kādam vecumam bērniņš jābaro vēl naktīs? Kā pareizi likt mazuli pie krūts?
Uz šiem un daudziem citiem jautājumiem Jums labprāt atbildēs vecmāte Linda Mātere.


Lekcija norisināsies 1. augustā no pulksten 13.00 līdz 14.30 MFD Veselības centrā «Pārdaugava», Vienības gatvē 109, Rīgā. Katra lekcijas dalībniece saņems dāvanu!


Lai apmeklētu lekciju, iepriekšējs pieraksts pa tālr. 67131316 ir obligāts! Lūdzam ņemt vērā, ka vietu skaits ir ierobežots!


Papildu informācija: www.mfd.lv/vita-pardaugavaSieviešu veselības centrs “Vita”

Vienības gatve 109, Rīga

 67131316


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts