MFD Veselības centrā "Iļģuciems" (Buļļu ielā 9, Rīgā) pacientus pieņem ārsts aritmologs Ivans Kozlovs

Publicēts: 18 04 2024

Ar prieku paziņojam, ka MFD Veselības centrā "Iļģuciems" (Buļļu ielā 9, Rīgā) pacientus pieņem ārsts aritmologs Ivans Kozlovs, kurš piedāvā specializētu aprūpi Jūsu sirds veselībai! 

 

Aritmologi specializējas neregulāru sirds ritmu, ko sauc arī par aritmiju, diagnostikā un ārstēšanā. Šīs novirzes var būt no nekaitīgām līdz dzīvībai bīstamām, un efektīvai ārstēšanai ir nepieciešama īpaša pieredze.

  • Dakters Kozlovs specializējas dažādu aritmiju veidu identificēšanā un diagnostikā, tai skaitā priekškambaru mirdzēšanas, bradikardijas, tahikardijas u.c. Izmantojot diagnostikas rīkus, piemēram, elektrokardiogrammas (EKG), Holtera monitorēšanas un ehokardiogrāfijas (EHO) izmeklējumus, viņš sniegs precīzu Jūsu sirds ritma novērtējumu. 
  • Ivans Kozlovs cieši sadarbojas ar katru pacientu, lai izstrādātu personalizētus ārstēšanas plānus, kas pielāgoti viņa stāvoklim un dzīvesveidam. Neatkarīgi no tā, vai tā ir medikamentu lietošana, dzīvesveida izmaiņas vaifizikālāsprocedūras, daktera Kozlovs nodrošina, ka pacienti saņem vislabāko iespējamo aprūpi.
  • Visaptveroša aprūpe: Papildus diagnostikai un ārstēšanai dakters Kozlovs koncentrējas uz visaptverošu aprūpi, lai uzlabotu pacientu vispārējo sirds veselību. Viņš pievēršuzmanībutādiem riska faktoriem kā hipertensija, diabēts un aptaukošanās, sniedz norādījumus par sirds veselībai labvēlīgiem ieradumiem un uzrauga progresu laika gaitā, lai optimizētu sirds darbību.
  • Uzlabota dzīves kvalitāte: Sadzīvot ar aritmiju var būt sarežģīti, taču ar Dr. Kozlova palīdzību pacienti var baudīt labāku dzīves kvalitāti. Viņa mērķis ir palīdzēt pacientiem pārvaldīt simptomus, samazināt komplikāciju risku, piemēram, insultu vai sirds mazspēju, un atgūt kontroli pār savu sirds veselību.

 

Ja novērojat tādus simptomus kā:

  •  Sirdsklauves
  • Reibonis
  • Ģībonis
  • Sāpes krūtīs vai diskomforts
  • Elpas trūkums
  • Nogurums vai vājums

Ir svarīgi savlaicīgi meklēt medicīnisko palīdzību. Aritmologa savlaicīga iejaukšanās var palīdzēt novērst nopietnas komplikācijas un uzlabot dzīves kvalitāti.

 

Neļaujiet neregulāriem sirds ritmiem atturēt Jūs no labākās dzīves. Ieplānojiet vizīti pie daktera Ivana Kozlova jau šodien MFD Veselības centrā "Iļģuciems"! 

 

MFD Veselības centrs "Iļģuciems"

Buļļu ielā 9, Rīgā

67131311

ilguciems AT mfd DOT lv 

 

Strādāsim kopā, lai jūsu sirds pukstētu spēcīgi un vienmērīgi!

 

 


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.