Diagnostisko izmeklējumu attēli tagad arī Datamed!

Publicēts: 28 03 2023

JAUNUMS!


MFD Veselības grupa, pēc pacienta pieprasījuma, nodrošina iespēju iesūtīt Datamed sistēmā radioloģisko izmeklējumu attēlus par šādiem izmeklējumiem:

  • Rentgenogrāfija;
  • Mamogrāfija;
  • Datortomogrāfija;
  • Magnētiskā rezonanse.

Lai saņemtu pakalpojumu, pirms vai pēc radioloģiskā izmeklējuma informējiet par to izvēlētās iestādes reģistratūru. Informējam, ka šis pakalpojums ir par maksu saskaņā ar SIA Dziedniecība Cenrādi.  

 

Datamed sistēmā izmeklējuma attēlus iespējams apskatīt jebkurā laikā un vietā.


Pakalpojuma cena: 11 EUR


MFD Diagnostika

Saziņa caur filiāļu zvanu centriem un

diagnostika AT mfd DOT lv
MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.