Dermatologa konsultācijas MFD Veselības centrā "Pārdaugava"

Publicēts: 08 01 2024

Āda, ķermeņa lielākais orgāns, ir cilvēka veselības spogulis. Tā atspoguļo citu orgānu veselības stāvokli. Ādas izmaiņas var liecināt par dažādu slimību agrīniem simptomiem.


Esiet laipni gaidīti uz mūsu dermatologu konsultācijām MFD Veselības centrā "Pārdaugava" saistībā ar šādām ādas problēmām:

  • akūtas un hroniskas ādas slimības
  • ādas veidojumi (dzimumzīmes, kārpas, papilomas u.c.) – ar dermaskopisko izmeklējumu
  • ādas un nagu sēnīšslimības
  • sejas ādas slimības (Acne vulgaris, Acne rosacea, periorāls dermatīts)
  • ādas strutainas un vīrusu saslimšanas (furunkuloze, herpes vīrusu infekcijas u.c.)
  • ādas parazitārās slimības (kašķis, pedikuloze, demodikoze u.c.)
  • ādas psoriāzes

Pēc pacienta vēlmes konsultācijas laikā dermatologs var noņemt materiālus bakterioloģisko, hematoloģisko, histoloģisko vai citu laboratorisko izmeklējumu veikšanai. 


Mūsu ārsti konsultēs Jūs arī par ādas kopšanas jautājumiem, ieteiks tam piemērotos līdzekļus, palīdzēs sastādīt efektīvu ādas atjaunošanas plānu.


Dermatologs 

  • palīdz atpazīt nopietnu veselības problēmu pazīmes un simptomus - diabēts, imūnsistēmas problēmas, vīrusu slimības u.c.
  • palīdz kosmētisko problēmu gadījumos - problemātiska āda, rētojumi u.c., kas būtiski ietekmē dzīves kvalitāti un pašsajūtu.
  • veic procedūras - krioterapija, fototerapija, kārpu, dzimumzīmju un papilomu noņemšana, kosmētiskās injekcijas u.c.

MFD Veselības centrā "Pārdaugava" pieņemšanas veic šādi dermatologi: Jevgenija Čumakova, Lāsma Kalnbērza un Inga Mētra. 


Neatlieciet vizīti pie dermatologa! 


Pieteikties aicinām zvanot 67131316

vai elektroniski rakstot   pardaugava AT mfd DOT lvMFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.