Esi vesels! Seko mums:

Digitālā mamogrāfija

Krūts vēzis ir viena no izplatītākajām ļaundabīgajām patoloģijām sievietēm. Eiropā un Latvijā krūts vēzis ir visbiežākā onkoloģiskā saslimšana, kas izraisa nāvi. Diagnosticēto krūts vēža gadījumu, kā arī mirušo no krūts vēža skaits pēdējo 5 gadu laikā Latvijā arvien pieaug, bet ielaisto ļaundabīgo audzēju īpatsvars ir ļoti augsts. Tāpēc ir īpaši svarīgi savlaicīgi atklāt šo saslimšanu tās sākumstadijā. Ar šo mērķi tiek veikta profilaktiskā mamogrāfija. Ņemot vērā izmeklējuma nelielo cenu, niecīgu apstarojuma devu, toties nozīmīgo lomu agrīnā vēža diagnostikā, jāapzinās šī izmeklējuma svarīgums un, konsultējoties ar savu ārstu, regulāri jāveic krūšu dziedzeru profilaktiskie izmeklējumi.

MFD izmanto ļaundabīgo audzēju datormeklēšanas sistēmu (Computer Aided Detection - CAD) visiem mamogrāfijas izmeklējumiem.

 

Sadarbojamies ar Nacionālo veselības dienestu (NVD) – valsts krūšu dziedzeru audzēju skrīninga projekta ietvaros, t.i. izmeklējumus veic sievietēm kuras ir saņēmušas NVD uzaicinājuma vēstuli. Izmeklējums, uzrādot vēstuli, ir bezmaksas.

MFD aicina sievietes veikt savlaicīgu krūts dziedzeru profilaktisko pārbaudi!

 

Radiologi:

Elizabete Kadakovska

Lāsma Koškina

Olga Kriviča

Elita Maļarenko

 

 

Cenas

 

Pakalpojums

EUR

Pacienta iemaksa par valsts apmaksātu mamogrāfijas izmeklējumu

3.00

Mamogrāfija

46.00

 

 

 

MFD Veselības centrs "Dziedniecība"

MFD Veselības centrs "Pārdaugava"

MFD Veselības centrs "Iļģuciems"

Veselības centrs "Možums-1"

MFD Doktorāts "Ziepniekkalns"

MFD Diagnostika, F. Sadovņikova iela 20

MFD Veselības centrs “Zolitūde”

Mobilā diagnostika

 

42_43_55Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.