Dienas stacionārs
Esi vesels! Seko mums:

Dienas stacionārs

 

Profesionāla palīdzība komfortablos apstākļos

   

2013.g. jūnijā Rīgā, Buļļu ielā 9, savas durvis vēra MFD Dienas stacionārs, kura galvenais mērķis - sniegt kvalitatīvus dienas stacionāra pakalpojumus ikvienam, kurš vēlas saņemt profesionālu palīdzību komfortablos apstākļos pēc iespējas īsākā laika periodā.

 

Dienas  stacionāra telpas ir aprīkotas ar modernu aparatūru, operācijas veic augsti kvalificēti speciālisti ar ilggadējo pieredzi operatīvajā darbā. Patiesi mājīgas stacionāra telpas padarīs pacienta atveseļošanās laiku par patīkamu, atšķirīgu no ierastās stacionāra vides.

 

Dienas stacionāra darbs tika uzsākts, veicot nelielas ginekoloģiskas operācijas, ko veic profesionāla ginekologu komanda. Tagad pakalpojumu klāstā ir arī proktoloģiskās operācijas. Drīzumā tiks uzsāktas arī LOR u.c. operācijas, jo mums patiesi rūp ikviena pacienta vēlmes un vajadzības.Laipni lūgti!


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.