Esi vesels! Seko mums:

MFD Veselības centrs "Dziedniecība"

 

  

Rušonu iela 15, Rīga, LV- 1057, Latvija
67 13 13 13
dziednieciba AT mfd DOT lv


 

Darba laiks:

Darba dienās 7:00 - 21:00 

Sestdienās 8:00 - 20:00

Svētdienās - 8:00 - 20:00Dežūrārstu darba laiks:

Darba dienās: 15:00 - 21:00

Sestdienās: 8:00 - 20:00

Svētdienās: 8:00 - 20:0066 15 52 98

(rehabilitācijas nodaļa – fizioterapeita konsultācijas un grupu nodarbības, fizikālās terapijas pakalpojumi, ergoterapeits, masāžas, zemūdens masāžas)Mājas vizīšu pieteikšana
67 25 58 30Svētku dienās iestādes darba laiks var mainīties

Sabiedriskais transports:

Trolejbuss Nr. 15

-       līdz pieturai „Rušonu iela”

Autobuss Nr. 15,31,49

-       līdz pieturai „Rušonu iela”

Mikroautobuss Nr.216

-       līdz pieturai „Rušonu iela’’

Mikroautobuss Nr.209

-       līdz pieturai „Rušonu iela’’

Vilciens

-       līdz pieturai „Jāņavārti’’

Tramvajs Nr.7,3,9

-       līdz pieturai „Rušonu iela’’

 

Senākais, pieredzes bagātākais MFD Veselības grupas Veselības centrs „Dziedniecība’’ (agrāk 14. poliklīnika) aprūpē, ārstē Ķengaraga un tās apkārtnes iedzīvotājus vairāk nekā 50 gadus, nodrošinot gan primāro, gan sekundāro veselības aprūpi. Ir pieejami arī rehabilitācijas pakalpojumi un profilaktiskās, preventīvās pārbaudes un manipulācijas. VC „Dziedniecība’’ saviem pacientiem un klientiem piedāvā dažāda veida atlaižu sistēmas un lojalitātes iespējas. „Dziedniecība’’ nodrošina gan valsts apmaksātu veselības aprūpi, gan maksas pakalpojumus. VC „Dziedniecība’’ personāls sarežģītākos jautājumus, nestandarta situācijas risina, katru izskatot individuāli, lai katrs pacients spētu saņemt nepieciešamo veselības aprūpi neatkarīgi no statusa un ieņēmumiem. Lai šo ideju spētu realizēt, MFD Veselības grupa ir izveidojusi labdarības programmu „Palīdzi’’, ar kuras starpniecību katrs no MFD Veselības centru apmeklētājiem var ziedot – palīdzēt bērniem, pensionāriem un invalīdiem saņemt nepieciešamo medicīnisko palīdzību.

 


  

Gadu desmitos uzkrāta pieredze un kvalitāte!


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.