Esi vesels! Seko mums:

Ārstēšana ar MonaLisa Touch DEKA CO2 lāzeru

Maksts gļotādas atrofiskas izmaiņas estrogēnu mazināšanās rezultātā, kā arī rētaudi makstī var radīt: sausuma sajūtu, dedzināšanu, sūrstēšanu, sāpes, niezi, maksts gļotādas atslābumu, apgrūtinātu dzimumdzīvi, kā arī hormonālu izmaiņu rezultātā var veicināt urīna nesaturēšanas problēmas. 

 

Apmēram 50% sieviešu pēc 50 gadiem ir šādas sūdzības, jo maksts gļotādā fibroblastu aktivitāte būtiski mazinās un nespēj saražot pietiekamā daudzumā kolagēnu.  Arī sievietēm, kurām pēc dzemdībām liktas šuves, var būt saglabājušies rētaudi, kas var radīt diskomfortu seksuālajās attiecībās, kas rada ne tikai fiziskas, bet arī emocionālas problēmas.

 

Savukārt, ja ir radušās problēmas ar urīna nesaturēšanu, kas ir viena no visvairāk nomācošām un dzīvi traucējošam problēmām, un kas ietekmē sievietes dzīves kvalitāti pēc dzemdībām vai menopauzē, tad CO2 lāzera emisija palīdzēs atjaunot urogentiālā trakta funkcionalitāti. Tas nozīmē, ka urīna nesaturēšanas simptomi būtiski mazināsies!

Šādos gadījumos MonaLisa Touch lāzerprocedūras būtu ieteicams veikt, jo tās palīdz risināt maksts gļotādas elasticitātes atjaunošanu un rētaudu mazināšanu. Šī CO2  lāzerterapijas metode nodrošina atrofiskās gļotādas efektīvu atjaunošanu, neradot tās bojājumus. Tā rezultātā pastiprinās kolagēna biosintēze, pieaug gļotādas mitrināšana, elasticitāte un normalizējas lactobacilli piemērota vide. Atjaunotais normālais pH līmenis nodrošina fizioloģisko barjeru infekciju attīstībai.

 

MonaLisa Touch metode PAREDZĒTA:

  • Ne tikai ārstēšanai, bet arī gļotādu novecošanas profilaksei- savlaicīgi uzsāktas procedūras aizkavē hormonu mazināšanās radītās izmaiņas maksts gļotādā;
  • Pēcdzemdību intīmo problēmu risināšanai – maksts gļotādas elasticitātes atjaunošanai un rētaudu mazināšanai;
  • Stresa urīna nesaturēšanas (inkontinence) novēršanai - rezultātā būtiski uzlabojas audu elasticitāte un mazinās urīna nesaturēšanas simptomi.

 

MonaLisa Touch metodes PRIEKŠROCĪBAS:

  • DEKA-pulss CO2 lāzera darbība ir ātra un nesāpīga;
  • lāzera enerģija tiek vienmērīgi izkliedēta un nerada nevēlamus blakusefektus;
  • procedūra ir droša un nesāpīga, tādēļ nav nepieciešama anestēzija.

 

Jāņem vērā! Lai efekts būtu labāks un noturīgāks, iesakām veikt 3-4 procedūras. To rezultāts saglabāsies 2 gadus, taču profilaksei ieteicams veikt vienu uzturošu procedūru gadā.

 

Pirms procedūras veikšanas noteikti jāapmeklē ginekologs, kurš veiks ginekoloģisko apskati, ultrasonogrāfisko izmeklēšanu, nepieciešamības gadījumā nozīmēs laboratoriskos vai citus izmeklējumus.

 

Pakalpojuma cena- “ Intīmās zonas atjaunošana un ārstēšana ar MonaLisa Touch DEKA CO2 lāzeru”-
pirmā procedūra- 275 EUR , atkārtota – 210 EUR.

 

Pakalpojums ir pieejams MFD Sieviešu veselības centros “Vita”, Rīgā:

 

Lāzera procedūras ar MonaLisa Touch DEKA CO2 veic sertificēti ginekologi: Dr. Diāna Agruma un Dr. Irina Storožakova.

 

 32_525_656Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.