Latvijā savam ginekologam pateicību izteikušas jau vairāk nekā 7000 sievietes

Publicēts: 07 12 2017

Ir pagājis mēnesis, kopš tika uzsākta Vislatvijas akcija «Mans labākais ginekologs». Jau pirmajā akcijas dienā par savu ginekologu nobalsoja vairāk nekā 1000 sievietes, bet kopumā mēneša laikā nobalsojušas jau vairāk nekā 7000 sievietes.


Akcijas ietvaros ikvienai sievietei ir iespēja ne tikai nobalsot par savu ārstu, bet izteikt arī pateicības vārdus, tādējādi apliecinot, ka ārsti speciālisti Latvijā ir sirsnīgi, atsaucīgi un profesionāli.


Atsauksmes no balsošanas vides:

«Labāku, iejūtīgāku, sirsnīgāku un gādīgāku dakteri par viņu vēl savā dzīvē neesmu sastapusi. Dzīvoju Rīgā, bet, pat gaidot bērniņu, izvēlējos grūtniecības laikā braukt uz Valmieru, jo zināju, ka viss būs kārtībā un gan es, gan mans mazulis būsim ļoti labi aprūpēti. Vienmēr, ieejot kabinetā un ieraugot dakterīti, pārņem ļoti pozitīvas emocijas un miers, kas satraukuma brīžos ir ļoti nepieciešams.»
-Anita (Vidzeme)


«Zinoša, rūpīga, atsaucīga ārste. Saku paldies par iespēju būt mammai trīs bērniem un par drošības sajūtu, ko ārste man dāvājusi.»
-Inese (Rīga)


«Vislabākā ginekoloģe, kāda man bijusi! Laipna, godīga, saprotoša, vienmēr uzklausa un atrod vislabāko risinājumu problēmai! Pateicos viņai par alternatīvām manā ārstēšanā!»
-Zane (Kurzeme)


Vēl līdz šī gada 31. decembrim ikviena sieviete tiek aicināta nobalsot par labāko ginekologu savā reģionā, kā arī izteikt ārstam pateicības vārdus. Nobalsot par ārstu var internetā: www.mfd.lv/mansginekologs. Balsotājām ir iespēja laimēt balvas, piedaloties dažādos ar akciju saistītos konkursos MFD Veselības grupas sociālajos tīklos.


Akcijas noslēgumā ārstiem, kas ieguvuši visvairāk balsu savā reģionā, tiks pasniegtas nominācijas un vērtīgas balvas. Kopā tiks pasniegtas 7 nominācijas.


Jau tika ziņots, ka šī gada 7. novembrī pirmo reizi Latvijā tika uzsākta valsts mēroga akcija «Mans labākais ginekologs», aicinot ikvienu sievieti nobalsot par savu ginekologu, tādējādi izsakot pateicību. Akcijas mērķis ir atrast tos labākos ginekologus, kurus par pašaizliedzīgu darbu, cilvēcisku iejūtību mīl pacientes un par profesionalitāti augstu novērtē kolēģi. 


Akcijas organizatori – MFD Veselības grupa un žurnāls «Veselība» – izsaka pateicību visām balsotājām par lielo atbalstu un vēlmi uzslavēt savus ārstus, tādējādi vēlreiz apliecinot to, ka sievietes veselība ir ļoti svarīga, bet Latvijā ārsti – profesionāli, zinoši un sirsnīgi.


MFD Veselības grupas ietvaros strādā vairāk nekā 30 augsti kvalificēti ārsti ginekologi ar plašu profesionālo pieredzi, kuri uzsver: tas ir sievietes pašcieņas jautājums – reizi gadā aiziet pie ginekologa, veikt analīzes un pārliecināties, ka ar viņas veselību viss kārtībā.  


MFD Veselības grupa lielu uzmanību velta sieviešu veselībai, piedāvājot plašu pakalpojumu klāstu ne tikai ginekoloģijas jomā, bet arī dienas stacionāra pakalpojumus un pakalpojumus grūtniecēm – «Topošo vecāku skola», grūtnieču vingrošana, grūtnieču masāža u. c. MFD Veselības grupa aktīvi iesaistās krūts veselības atbalsta pasākumos, īpaši uzsverot sievietes savlaicīgas krūšu veselības diagnostikas iespējas un nozīmi agrīnā stadijā.


BALSOT PAR SAVU LABĀKO, IEMĪĻOTĀKO GINEKOLOGU ir iespējams līdz 31.12.2017. šeit: www.mfd.lv/mansginekologs


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.