MFD Veselības grupa filiāle Dobelē

Publicēts: 08 07 2021

Dobelē, Zaļajā ielā 12 atklāts jauns veselības aprūpes centrs, kurā Dobeles un apkārtējo novadu iedzīvotāji vienuviet varēs saņemt plašu veselības aprūpes pakalpojumu klāstu. 

 

Izveidotā veselības aprūpes centra 215 kvadrātmetru plašajās telpās darbosies “MFD Laboratorija”, “MFD Veselības grupas” speciālisti – kardiologs, neirologs, endokrinologs un ķirurgs

 

Jaunais veselības aprūpes centrs Dobelē kopumā ir jau trešā “Europtieka” sadarbībā ar “MFD Veselības grupa” izveidotā vieta, kur cilvēkiem ērti saņemt ar veselību un labsajūtu saistītus pakalpojumus. Pārējās šādas vietas atrodas Rīgā – A.Saharova ielā 20a, kur pieejama farmaceitiskā aprūpe un laboratoriskie izmeklējumi, kā arī t/c “Domina”, Ieriķu ielā 3, kur pieejama farmaceitiskā aprūpe un “MFD Veselības punkts”, kas specializējas augstākās kvalitātes laboratorisko izmeklējumu veikšanā, plaša spektra vakcinācijas pakalpojumu sniegšanā, kā arī drīzumā tiks piedāvātas ārstu konsultācijas.

 

 

 

Avots 


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts