MFD Veselības centra "Dziedniecība" Rehabilitācijas nodaļā (Aglonas ielā 6), darbu uzsāk psihologs Milena Keistere

Publicēts: 10 08 2023

MFD Veselības centra "Dziedniecība" Rehabilitācijas nodaļā (Aglonas ielā 6), sākot ar 21.08.2023 darbu uzsāk psihologs Milena Keistere!
 
Dzīves laikā katrs cilvēks var sastapties dažādām dzīves grūtībām, jo mūsdienu cilvēka dzīve ir stresa pilna.
 
Ja Tevi kādu laiku nomāc bailes, trauksme, lēkmes, greizsirdība, dusmas, vai vientulības sajūta, palīdzīgu roku var sniegt psihologs.
 
MFD Veselības centrs “Dziedniecība”
Rehabilitācijas nodaļa
Aglonas ielā 6, Rīgā, blakus poliklīnikai Rušonu ielā 15
Pieraksts pa tālruni 66155298
 


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.