Izteikt pateicību – labākā dāvana savam ginekologam!

Publicēts: 14 11 2017

2017. gada 7. novembrī tika atklāts sabiedrības balsojums par labākajiem ginekologiem Latvijā 2017. gadā! Ikviena sieviete laika posmā no š. g. 7. novembra līdz 31. decembrim tiek aicināta nobalsot par savu labāko ginekologu, izvēloties sava attiecīgā reģiona nomināciju Kurzemē, Zemgalē, Latgalē, Vidzemē vai Rīgā un Rīgas reģionā.

 

Šogad pirmo reizi tika uzsākta VISLATVIJAS AKCIJA «MANS LABĀKAIS GINEKOLOGS»! 


Akciju organizē MFD Veselības grupa sadarbībā ar žurnālu «Veselība».


Akcijas mērķis ir atrast tos labākos ginekologus, kurus par pašaizliedzīgu darbu, cilvēcisku iejūtību mīl pacientes un par profesionalitāti augstu novērtē kolēģi! 


Jau pirmajā akcijas dienā balsotāju skaits sasniedzis vairāk nekā 1000 sievietes no visas Latvijas, kas liecina par to, ka sievietes patiešām vēlas pateikties saviem ārstiem un veltīt milzum daudz labu vārdu katram no viņiem!

MFD Veselības grupa un žurnāls «Veselība» izsaka pateicību visām balsotājām par lielo atbalstu un vēlmi uzslavēt savus ārstus, tādējādi vēlreiz apliecinot to, ka sievietes veselība ir ļoti svarīga!


Jāatzīmē, ka nomināciju ieguvējus sagaida vērtīgas balvas. Balsotājām ir iespēja laimēt balvas, piedaloties dažādos ar akciju saistītos konkursos mūsu sociālajos tīklos.


Katrai sievietei jābūt savam ārstējošam ārstam – ginekologam, uz kuru var paļauties dzīves visatbildīgākajos brīžos, jo no viņa profesionalitātes ir lielā mērā atkarīga ne tikai sievietes veselība, bet arī viņas bērnu veselība. Tāpēc nereti izskan uzskats, ka labu ginekologu ir grūti atrast. Turklāt viņam jābūt ne tikai savas nozares profesionālim, bet arī iejūtīgam un saprotošam cilvēkam, jo ginekologs, iespējams, ir visdelikātākā medicīnas profesija.

MFD Veselības grupas ietvaros strādā vairāk nekā 30 augsti kvalificēti ārsti ginekologi ar plašu profesionālo pieredzi, kuri uzsver: tas ir sievietes pašcieņas jautājums – reizi gadā aiziet pie ginekologa, veikt analīzes un pārliecināties, ka ar viņas veselību viss kārtībā.  


MFD Veselības grupa lielu uzmanību velta sieviešu veselībai, piedāvājot plašu pakalpojumu klāstu ne tikai ginekoloģijas jomā, bet arī dienas stacionāra pakalpojumus un pakalpojumus grūtniecēm – «Topošo vecāku skola», grūtnieču vingrošana, grūtnieču masāža u. c. MFD Veselības grupa aktīvi iesaistās krūts veselības atbalsta pasākumos, īpaši uzsverot sievietes savlaicīgas krūšu veselības diagnostikas iespējas un nozīmi agrīnā stadijā.


BALSOT PAR SAVU LABĀKO, IEMĪĻOTĀKO GINEKOLOGU ir iespējams līdz 31.12.2017. šeit: www.mfd.lv/mansginekologs


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts