MFD veselības punktā “MOLS” darbu uzsāk masieris Ingvalds Šperliņš.

Publicēts: 24 04 2023

JAUNUMS!

MFD veselības punktā “MOLS” darbu uzsāk masieris Ingvalds Šperliņš.

 

 

“Ar savu lielo masāžas pieredzi no klasiskās līdz hiromasāžai, teipošanai un limfodrenāžai mani klienti jūtas ļoti īpaši, jo katrs seanss atšķiras no iepriekšējā. Sekoju līdzi visjaunākajām masāžas tendencēm, apmeklējot seminārus un papildinot savas zināšanas par dažādiem masāžas veidiem. Veselā miesā možu garu!”

Ārstnieciskā masāža

Ārstnieciskā masāža ir mehānisks, noteiktu kustību paņēmienu kopums, kas labvēlīgi iedarbojas uz cilvēka organismu.
Atšķirībā no citiem masāžas veidiem ārstnieciskā masāža tiek plaši pielietota pie dažāda veida saslimšanām, koncentrējoties uz konkrētu veselības problēmu. Šāda veida masāžu veic gan visam ķermenim kopumā, gan tikai atsevišķām ķermeņa daļām – mugurai, krustu/jostas daļai, apkakles zonai (pleci, kakls), krūšu kurvim, atsevišķi rokām vai kājām.

• Kalpo kā līdzeklis mugurkaula veselības uzturēšanai;
• Sekmē sāpju noņemšanu un mugurkaula funkciju atjaunošanu;
• Uzlabo vispārējo pašsajūtu un izvada no organisma toksīnus
• Atbrīvo no muguras un galvas sāpēm;
• Paaugstina pretestību dažādām infekcijām un fiziskām saslimšanām;
• Uzlabo asinsriti un limfas atteci;
• Efektīvi ietekmē spēku atjaunošanu un darba spēju uzlabošanu;
• Palīdz dažādu traumu un slimību seku pārvarēšanā;
• Atbrīvo no bezmiega.

 

Pieņemšanas laiks:

Otrdienās un Ceturtdienās no 15:00 – 20:00

 

MFD Veselības punkts “MOLS”

Krasta iela 46, Rīga

Iepriekšējs pieraksts pa tālruni 66102010 

 mols AT mfd DOT lv">mols AT mfd DOT lvMFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.