Bērnu un zīdaiņu masāžas Veselības punktā - Mols!

Publicēts: 28 03 2024

Aizraujošas ziņas no Veselības punkta "Mols"! Iepazīstinām ar bērnu un zīdaiņu masāžas pakalpojumiem!


Palutiniet savus mazos ar maigu masāžu: No 2024. gada 20. aprīļa Veselības punkts "Mols" ar prieku piedāvā specializētas masāžas seansus bērniem un mazuļiem no 3 mēnešu vecuma pie sertificētas masieres Anastasijas Černovas.


Atklājiet bērnu masāžas priekšrocības: tā ir ne tikai relaksācija, bet arī bērnu masāžai ir izšķiroša loma mazuļu veselīgas attīstības veicināšanā. Masāžas palīdz ne tikai normalizēt muskuļu tonusu, bet arī veicina motoriskās prasmes, palīdzot Jūsu bērna fiziskajai un kognitīvajai attīstībai.


Pielāgotas sesijas katrai vecuma grupai: Masāžas seansi Veselības punktā “Mols” ir pārdomāti izstrādāti, lai tie atbilstu katras vecuma grupas unikālajām vajadzībām, izmantojot klasiskās tehnikas, kas pielāgotas zīdaiņiem un bērniem. Masāžas ilgums ir 30 minūtes.


  • Mazuļiem (3 mēneši līdz 1 gads): €13
  • Maziem bērniem (1-3 gadi): €16
  • Pirmsskolas vecuma bērniem (3-7 gadi): €19
  • Skolas vecums (7-12 gadi): €21
  • Pusaudžiem (12-18 gadi): €31

Atklājiet dziedinošo pieskārienu Veselības punktā "Mols", Krasta ielā 46, Rīgā. Filiāles ērtā atrašanās vieta nodrošina perfektu vidi Jūsu bērna atpūtai un labsajūtai. Lai izjustu bērnu masāžas priekšrocības, ieplānojiet vizīti jau šodien!


Gaidīsim Jūs jaunajā Veselības punktā - "Mols"!

Krasta ielā 46

66102010, mols AT mfd DOT lv 

 

 


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.