Par MFD
Esi vesels! Seko mums:

Par MFD

MFD Veselības grupa uzsāka savu darbību pirms vairāk nekā 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofilu veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk nekā 400 000 pacientu dažādās vietās Rīgā un Latvijā.

 

Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

 

MFD Veselības grupu pārstāv mūsdienīgi veselības aprūpes centri un doktorāti: Veselības centri „Pārdaugava”,  „Iļģuciems”,  „Dziedniecība”, „Možums-1”, "Zolitūde"veselības punkti “Mols”, "Domina Shopping", “Dzirnavu-70”, Saharova 20a, Iļģuciema poliklīnika, plašs doktorātu tīkls, kardiocentri, diagnostikas nodaļas, Sieviešu veselības centri „Vita”, zobārstniecības klīnikas „ASTRA dent” un „Nova Dent”.

2018. gadā MFD Veselības grupai pievienojās Latvijas Amerikas acu centrs (LAAC), kas ir pirmā privātā acu klīnika Baltijas valstīs, kas veidota pēc unikāla ASV modeļa un kurā tiek nodrošināta pilnvērtīga acu un redzes veselības diagnostika un ārstēšana pieaugušajiem un bērniem.

MFD lepojas ar modernu medicīnisko aprīkojumu un vairāk nekā 1100 darbinieku lielu kolektīvu.

 

1. MFD Labdarības programma «PALĪDZI» (http://help.mfd.lv)

Mērķis: Ziedojumu saņemšana veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanai tiem, kam nepieciešama palīdzība (pensionāriem, bērniem, invalīdiem u. c.). Pamatā tiek sniegti tādi medicīniskie pakalpojumi, kurus neapmaksā valsts (piem., tiek segtas pacientu iemaksas, mājas vizītes utt.). 

Programma darbojas kopš 2008. gada. Līdz šim brīdim palīdzība ir sniegta 1,473 trūcīgajiem, sniedzot veselības aprūpes pakalpojumus par € 25,954. Labdarības programmas mājas lapā ir pieejama detalizēta informācija un atskaites.

Pateicamies SEB bankai par šī projekta atbalstu, neieturot komisijas maksu par ziedojumu konta apkalpošanu un skaidras naudas no ziedojumu kastēm ieskaitīšanu ziedojuma kontā!

 

2. Īpašas cenas medicīniskiem pakalpojumiem sociāli neaizsargātiem iedzīvotājiem.

Mērķis: Nodrošināt medicīnisko pakalpojumu pieejamību iedzīvotājiem, kas jaunāki par 18 gadiem un vecāki par 65 gadiem, maznodrošinātajiem un trūcīgajiem, kā arī I grupas invalīdiem.

Piemēram, ārsta pieņemšana tiek nodrošināta ar 50% atlaidi (konsultācijas cena ir 15 EUR standarta 30 EUR vietā).

Programma darbojas noteiktās MFD filiālēs (šobrīd MFD Veselības centros «Dziedniecība» un «Iļģuciems») tad, kad valsts apmaksātie pakalpojumi šiem cilvēkiem nav pieejami (ierobežotā valsts finansējuma dēļ).

Programmas ietvaros piešķirtais atlaižu apmērs ik gadu ir apmēram 20 000 EUR.

 

3. Bez maksas sniegti medicīniskie pakalpojumi virs valsts noteiktā apmaksājamā apjoma. 

Mērķis: Nodrošināt pakalpojumu pieejamību sociāli neaizsargātiem pacietiem, kad medicīnisko apsvērumu dēļ nav iespējas ilgstoši gaidīt valsts apmaksātos pakalpojumus un kuriem nav iespējas apmaksāt pakalpojumus pašiem.

Valsts nosaka apmaksas apjomus (limitus, kvotas) medicīniskiem pakalpojumiem. Kad apjoms ir iztērēts, pacientam ilgstoši jāgaida rindās, kamēr nauda atkal būs pieejama.

MFD katru gadu iedzīvotājiem sniedz valsts programmas pakalpojumus lielākā apjomā, nekā nosaka un apmaksā valsts.

 

Šeit Jūs varat iepazīties ar MFD Veselības grupas Privātuma politiku.


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.