MFD Veselības grupas aktivitātes pasākumā "Pārdaugavas svētki"

Publicēts: 22 05 2019

Sestdien, 18.maijā, jau desmito gadu pēc kārtas, Arkādija parkā norisinājās Pārdaugavas svētki. Šogad pasākuma sauklis bija Es mīlu Pārdaugavu. Šī gada pasākums izcēlās ar īpaši daudzveidīgu programmu.

 

Vieni no pasākuma dalībniekiem un atbalstītājiem MFD Veselības grupa arī iepazīstināja Pārdaugavas svētku viesus ar pieejamajiem pakalpojumiem visās Pārdaugavas filiālēs – Veselības centrā "Pārdaugava", Veseslības centrā "Iļģuciems", jaunatvērtajā Veselība centrā Zolitūde, kā arī Doktorātā Ziepniekkalns un Veselības punktā Rīga Plaza.

 

Pasākumā uz vietas apmeklētājiem tika piedāvātas internistu konsultācijas (145 cilvēki saņēma internista konsultāciju), asinsspiediena mērīšana, spirogrāfija, kura šogad bija īpaši pieprasīta, pakalpojumu izmantoja aptuveni 55 cilvēki, no kuriem 45 ir ar ārstu norīkojumu

 

Vienā no teltīm ar saviem pakalpojumiem iepazīstināja Latvijas Amerikas acu centra darbinieki. Bija iespēja izmērīt acu spiedienu. Šo iespēju šogad izmantoja aptuveni 317 apmeklētāji.

 

Tāpat pasākumā ar plašu informācijas apjomu piedalījās Zobārstniecības pārstāve, svētku jaunākajiem apmeklētājiem tika demonstrēta pareiza zobu kopšanas tehnika. Pārstāvis no Vakcinācijas dienesta aktīvi informēja par pieejamajām vakcīnām MFD Laboratorijās.

 

Mobilajos diagnostikas busos tika piedāvāts sievietēm veikt krūšu mamogrāfiju. Šo pakalpojumu izmantoja 27 sievietes. Elektrokardiogrāfijas izmeklējumus veica 49 cilvēki.MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts