MFD Veselības grupa 18. maijā piedalīsies pasākumā "Pārdaugavas svētki"

Publicēts: 16 05 2019

Sestdien, 18. maijā, Arkādijas parkā, Rīgā, notiks ikgadējais pasākums "Pārdaugavas svētki", kura ietvaros MFD Veselības grupa piedāvās ar veselības aprūpi saistītas aktivitātes gan pieaugušajiem, gan bērniem!

 

  "Pārdaugavas svētki" ir Pārdaugavas izpilddirekcijas organizēts pasākums, kurā piedalās Pārdaugavas izglītības un kultūras iestādes, uzņēmumi, veselības aprūpes iestādes, sportisti, mākslinieki, mūziķi. Pasākuma mērķis ir popularizēt Rīgas iedzīvotājiem un viesiem šīs Rīgas puses īpašo noskaņu un daudzveidību. Šogad svētku temats un reizē arī sauklis ir “Es mīlu Pārdaugavu”!

 

 Pasākumā no plkst. 12.00 – 17.00 MFD Veselības grupas mobilās diagnostikas busos visiem interesentiem būs iespēja veikt mamogrāfiju un EKG skrīningu (bez apraksta). Info teltī varēs  iepazīties ar MFD Veselības centra “Pārdaugava”, “Iļģuciems” un “Zolitūde”, MFD Veselības punkta – Rīga Plaza, kā arī MFD Doktorāta “Ziepniekkalns” pakalpojumiem un pieejamajiem speciālistiem, kā arī veikt pierakstu visās augstāk minētajās MFD Veselības grupas filiālēs.

Vienā no teltīm varēs saņemt internista konsultācijas, izmērīt asinsspiedienu un veikt spirogrāfiju.

  Blakus esošajā teltī par saviem pakalpojumiem informāciju sniegs gan Latvijas Amerikas acu centra speciālisti, gan zobārstniecības speciālisti. Pieejama būs arī plaša informācija par vakcīnām visās MFD Veselības grupas filiālēs.

   Kā arī noteikti nebūsim aizmirsuši par mūsu mazajiem pacientiem – bērni varēs radoši izpausties, stādot krāšņus ziedus pašgatavotos puķu podiņos. 


Visas piedāvātās aktivitātes ir bez maksas!

 

Visi tiek laipni gaidīti izjust Pārdaugavas daudzveidību kopā ar MFD Veselības grupu!


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts