Podoloģe MFD Veselības centrā "Pārdaugava"

Publicēts: 02 07 2019

MFD Veselības centrā "Pārdaugava"  pieņemšanu sāk podoloģe Oļesja Ļeškeviča!

 

Kvalitatīva pēdu un nagu aprūpe ir nepieciešama ikvienam, bet īpaši svarīgi to veikt ir paaugstināta riska grupas cilvēkiem, īpaši pacientiem ar cukura diabētu. Ja cilvēki laikus nepievērš uzmanību savu pēdu stāvoklim, neregulāri tās apkopj, nēsā nepiemērotus apavus, var rasties dažādas pēdu saslimšanas, kas tālāk jārisina ar ārstnieciskā pedikīra palīdzību. Lai pēdu ārstēšana neieilgtu, jāievēro veselīgas pēdas priekšnoteikumi un, kā iesaka speciālisti, reizi mēnesī jāveic kvalitatīvs pedikīrs.

 

Podoloģe novērtē kāju nagu un pēdu ādas stāvokli, konstatē izmaiņas ādas un nagu struktūrā, veic ādas sabiezējumu, varžacu, kārpu, sēnīšu infekcijas sabojātu nagu un ādas apstrādi, ieaugušu un deformētu nagu aprūpi. 

 

 

Pieņemšanas laiks:

Trešdienās: 14.00-20.00


Pieņemšana - 38,00 EUR

Atkārtota pieņemšana - 29,00 EUR


Ir noslēgti līgumi ar visām apdrošināšanas kompānijām.

Papildus informācija un pieraksts pa tālruni 67 13 13 16.MFD Veselības centrs "Pārdaugava''

Vienības gatve 109, Rīga

 67131316

 pardaugava AT mfd DOT lv


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts