Bērnu psihiatrs MFD Doktorātā "Ziepniekkalns"

Publicēts: 12 12 2019

MFD Doktorātā "Ziepniekkalns" pieņem bērnu psihiatrs dr. Gunārs Trimda.

Bērnu psihiatrs ir ārsts, kurš specializējās bērnu emocionālo un uzvedības traucējumu diagnostikā, ārstēšanā un profilaksē.

Dr. Trimda pieņem bērnus līdz 18. g.v., nepieciešams ārsta nosūtījums, vizīte ir bez maksas.Papildu informācija un pieraksts:

MFD doktorāts “Ziepniekkalns”

Valdeķu iela 65, Rīga

 67676731

ziepniekkalns AT mfd DOT lv


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.