Jauns MFD Veselības grupas doktorāts Rīgā!

Publicēts: 03 11 2015

Turpinot iesāktās tradīcijas, pilnveidot un attīstīt veselības aprūpes pieejamību ikvienam, sākot ar šī gada novembri, MFD Veselības grupa ir atvērusi jaunu doktorātu – MFD Doktorātu «Prūšu», kas atrodas Rīgā, Prūšu ielā 13.

 

Doktorātā «Prūšu» tiek nodrošināti primārie veselības aprūpes pakalpojumi, ģimenes ārstu prakses pakalpojumi gan pieaugušajiem, gan bērniem. Doktorātā pieejami arī procedūru kabineta medicīniskie pakalpojumi, kas ietver – vakcināciju, injekcijas, infūzijas u. c. manipulācijas, kā arī elektrokardiogrāfijas izmeklējuma iespējas.

 

Vairāk informācijas iespējams uzzināt, zvanot pa tālr. 66102066 vai rakstot uz e-pastu prusu AT mfd DOT lv.

 

Ārstu darba laiku lūdzam skatīt šeit: www.mfd.lv/doktorats-prusu

 Prūšu iela 13, Rīga
66102066

prusu AT mfd DOT lv


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Nākošais raksts