MFD Facebook/Instagram konkurss

Publicēts: 27 02 2019

Sieviešu festivāla 2019 ģenerālsponsors MFD Veselības grupa aicina visus apmeklēt festivālu un laimēt balvas! Tev tikai:
 1. Jāizvieto savā Facebook un/vai Instagram profilā pozitīvu un publiski redzamu   ziņu vai ziņas pie MFD Veselības grupas stenda “Mans labākais ginekologs” Sieviešu festivāla 2019 laikā
 2. Jāpievieno šai ziņai mirkļbirku#MFDesivesels 
 3. Jānorāda atrašanās vieta @MFD Veselības grupa
Un Tu vari laimēt 150 EUR, 100 EUR vai 50 EUR MFD Veselības grupas dāvanu karti!


Iepazīties ar konkursa nolikumu var ŠEIT!MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.